Leave it all on ASHfield

..a je po sezóně

24.8.2015 Fanzóna | autor: Marian
Blesk Boys
 
Zdravím všechny baseballový frendíky krátkou rozlučkou s výtečnou sezónou, i když s ne tak úplně skvělým závěrem.
 
Pro nás jako fanoušky baseballu v HMV* už sice sezóna skončila, ale přece jen se ještě můžeme těšit na řádnou rozlučku s hráči na tradičním T-ballovém turnaji Klokánek, jehož termín bude jistě brzy vypsán.
 
Dovolte mi jen krátkou rekapitulaci sezóny. Už od prvního domácího zápasu s Wolfs Domažlice bylo jasné, že kluci jsou na tento ročník výborně připraveni a jdou do všeho řádně po hlavě. Jako odměna jim na úvodním zápase byla účast cca 200 fanoušků, kteří následně celou sezónu dělali výbornou kulisu a troufám si říct i dobré jméno klubu. Nechyběli ani na exilovém utkání hraném na hřišti Patriots Liberec, kde je naopak tým překvapil nevídaným výkonem proti Sokolu Hluboká nad Vltavou, které Blesk porazil vysoko v obou zápasech. I díky těmto skvělým výkonům platilo až do konce základní části, že AshField je nedobytnou tvrzí pro celou Českomoravskou baseballovou ligu.
 
To vše platilo až do rozehrání play off se Sokolem Hluboká nad Vltavou, který vše dokonal na domácím hřišti a vyhrál semifinálovou sérii jednoznačně 3:0 na zápasy. Ovšem i přes nepříznivý stav 0:2 si na zápas v Hluboké našlo cestu cca 17 fanoušků, za což jim patří velký dík. O to víc mě mrzí skutečnost, že i v semifinále se najdou momenty, které vám hru jednoduše otráví. Dlouho, řekl bych vlastně celou sezónu, jsem neviděl tak špatný výkon hlavního rozhodčího jako v tomto zápase. Nemluvím o tom, že by rozhodčí "nadržoval" jednomu či druhému týmu. Jeho výkon byl prostě a jednoduše tragický, některé jeho výroky nás rozčilovaly, spousta jich však rozesmála nás i domácí fanoušky. Nezbývalo než jen kroutit hlavou, jestli je to vůbec možné. Sám rozhodčí všemu nasadil korunu, když si šel po jedné ze směn stěžovat manažerovi domácího týmu, že v případě, že na něj bude kdokoli křičet, tak zápas ukončí. To by bylo samozřejmě nedůstojné a vše jsme rychle vyřešili domluvou s domácími hráči a tím byl zápas vlastně "dofanděn". Chci jen zopakovat to, co je dávno známé, čeho si ceníme a čím se řídíme a to je fakt, že nejsme žádní fotbaloví fanoušci. Nikdy nikdo nepokřikuje žádné vulgarismy a fandíme tak, aby mezi námi mohli být i rodiče s budoucími baseballovými nadějemi.
 
Chci tedy pouze nadhodit otázku: Milujeme baseball, chceme se jím bavit, chceme za baseballem jezdit po republice. Ale proč máme platit za benzín nebo naftu, jet tři sta kilometrů tam a zase zpět abychom se dívali na tohle? Na jednu stranu chceme, aby se baseball dostal z pod kabátu hokeje a fotbalu, na druhou stranu tomu moc nepřispíváme. Co vy na to?
 
Sokol vyhrál všechna tři utkání zaslouženě a předvedl takový výkon, na který bohužel hráči Blesku nenašli odpověď. Ve všech aspektech hry byl v semifinále před námi. I ve chvílích, kdy bylo potřeba štěstí, přiklonilo se na stranu aktuálně lepšího týmu.
 
Závěrem chci jménem celého fanklubu popřát týmu Sokol Hluboká nad Vltavou úspěch ve finále s Nuclears Třebíč. Přejeme vám, abyste rozšířili svoji sbírku trofejí i o tu letošní! Brzy na viděnou..
 
BleskBoys - J.K.

FOTOGALERIE

KOMENTÁŘE

Sports broadcasting, sports broadcasting overseas dividends, sports broadcasting dividend comparison, 24 o'clock sports broadcasting, overseas sports broadcasting, overseas real-time dividend comparison, sports analysis, community, free sports broadcasting, overseas domestic sports broadcasting, sports analysis,
https://vstv03.com/
venustv Sports | 20.3.2023
Antispamová ochrana, napište výsledek: 1+1 =