Leave it all on ASHfield

Historie klubu

Baseball Club Blesk Jablonec nad Nisou byl založen v roce 1992 za účelem rozvoje dětského baseballu. Postupně přibyly vyšší kategorie a ženský softball. Dnes pravidelně obsazujeme kategorie ve věku od 5ti do 15 let a dospělé kategorie. Muži A hrají 1.baseballovou ligu, mládežnické týmy se účastní celostátních turnajů, regionálních a oblastních soutěží. Softbalový tým žen hraje 3.ligu.

Klub působí na dvou hřištích ve Mšeně u ZŠ Mozartova. Hlavní hřiště AshField prošlo v letech 2016-17 kompletní rekonstrukcí, bylo vybaveno automatickou závlahou, travnatou plochou s antukovým vnitřním polem, zázemím pro týmy, elektrifikováno a zcela oploceno, postaveny byly rozcvičovací plochy a tribuna pro diváky.

Klub čítá obvykle 130 členů. BC Blesk pravidelně dodává hráče do reprezentace od žáků až po U23, kdy české reprezentační týmy patří k nejúspěšnějším v Evropě. V součastnosti největším talentem je 18ti letý Marek Chlup, který mj. byl členem výběru Evropy na turnaji v USA.

AshField - BAseball Blesk Jablonec