Leave it all on ASHfield

Budoucnost na Ash Fieldu pro členy a fanoušky

Nejdůležitější součástí klubu jsou jeho členové a fanoušci, a ti si zaslouží co možná nejlepší zázemí a prostředí pro svoje aktivity.

15.2.2017 Klub | autor: Aleš Procházka

Proto vedení klubu podzim roku 2016 věnovalo přípravě zadání a zpracování studie nové zastřešené tribuny a zázemí pro členy klubu a jeho fanoušky. Je to další krok ve vylepšení baseballového areálu Ashfield v Jablonci nad Nisou.

Studii zpracovali Ing.arch. Ondřej Štěpán společně s Ing. Jakubem Součkem z jabloneckého studia NOTES. A odvedli fakt dobrou práci. Zapracovali do ní všechny připomínky. Věříme, že i vám se výsledná studie nové tribuny a zázemí klubu bude líbit.

Studie je jenom první krůček na cestě k realizaci. Alfou a omegou vybudování jsou peníze cca v objemu 10mil.Kč. Počítáme s vícezdrojovým financováním této investice, kde jako mimoklubové zdroje se jeví dotace MŠMT, Libereckého kraje, Statutárního města Jablonec nad Nisou.

Uvažujeme o sbírce mezi členy klubu a jeho příznivci. Bude prostor i pro přiložení rukou k dílu formou brigád. Z časového hlediska se bavíme o horizontu let 2018-19. Je před námi hodně práce a zařizování, ale za ten výsledek to stojí.

text: Petr Roubíček

FOTOGALERIE

KOMENTÁŘE

Antispamová ochrana, napište výsledek: 1+1 =