Leave it all on ASHfield

Dopis předsedy

... aneb je před námi již 27. rok naší činnosti

26.2.2019 Klub | autor: Aleš Procházka

V letošním roce 2019 nás čekají další významné události v historii Baseball clubu Blesk a to jak v obsazení soutěží v 10ti kategoriích (8 baseballových a 2 softballové týmy) !!!, tak i v pořádání turnajů (Stříbrný First Cup U8, Rookie Ball U9, Little League Intermediate U13 ve dnech 8.-12.7. , a dále v neposlední řadě i v úpravách Ashfieldu.


Baseball Muži A - budou hrát 1.ligu a ČBP s cílem probojovat se do play off 1.ligy a tam postoupit co nejdále.
Baseball Muži B - budou hrát oblastní soutěž
Baseball mládež - týmy U7, U8, U9, U10, U11, U13 - budou hrát jak oblastní soutěže, tak ve svých kategoriích se budou účastnit pohárů ČBA, případně, když se kvalifikují, tak Mistrovství ČR. Dále se zúčastní Superpoháru U10, First Cupu U8, Rookie Ballu U9, Jarního turnaje U13 v Praze, B2School U13 v Praze.

Softball Ženy - budou hrát 2. ligu
Softball Kadetky - budou hrát 2.ligu kadetek


Zimní příprava je v plném proudu (v tělocvičnách, v Blesk Batting Aréně, v posilovnách, áčko muži převážně v Praze) a jde do finiše. První zápasy čekají některé týmy již na konci března.


V baseballovém areálu Ashfield i v tomto roce bude dle finančních možností probíhat pokračování rekonstrukce oplocení, započne výstavba hřiště pro softball a mládežnické kategorie baseballu, vybuduje se nové zázemí pro trénink nadhozu (2 bullpeny) a 2 pálkařské tunely. Bude vydáno stavební a územní rozhodnutí pro výstavbu clubhousu a nové tribuny, s tím, že výstavba by mohla proběhnout v roce 2020.

V letošním roce dochází ke zvýšení a úpravě členských příspěvků. Celkový přehled částek jednotlivých příspěvků podle kategorií je na našich stránkách v odkazu příspěvky:  ( http://www.baseball-blesk.cz/Klub/Prispevky  ).

 

Co na závěr, přát si hodně sportovních a osobních úspěchů, skvělé zápasy, krásné počasí a hodně skvělých diváků a fanoušků.

Jirka Roubíček, předseda 

 

FOTOGALERIE

KOMENTÁŘE

스트레스를 에볼루션카지노 에서 풀어봐요
에볼루션카지노 | 29.3.2022
Antispamová ochrana, napište výsledek: 1+1 =