Leave it all on ASHfield

Nedělní déšť vše zadrhl

9.10.2012 Klub | autor: Petr Dvorský
Sobota se rozjela, coby poslední víkend pálkovacích her kolem našeho klubu velice slušně a nadějně. A-tým zahájil svoje účinkování v sestupové skupině výhrou nad Wolfs Domažlice 10:5 a čekal na nedělní zápasy s Chocní a Technikou Brno B.

Na Ashfieldu se mezitím rozjely plánované zápasy o Jabloneckého klokánka, sedm týmů spořádaně nastupovalo a s nadšením hrálo svá utkání.

Příšivší neděle, respektive déšť co přišel už ve večerních hodinách, všechny plány pořadatelů zhatil. V Chocni se nedalo hrát a tak soutěžně-technická komise při ČBA předepsala nový herní plán na příští sobotu. Technika B je ze hry venku, o postupu našich může rozhodnout hned zápas s Chocní. Pokud nerozhodne, je tu ještě reparát s Domažlicemi (popravdě systému nerozumím, snad lépe objasní STK).

V neděli Ashfield také zmizel v dešti, ´klokánek´ byl ukončen. Bude jistě vyhodnoceno nějaké pořadí, to ale asi nebude mít velkou váhu, neboť systém každý s každým nebyl naplněn, odehrálo se tak 2/3 zápasů. Ale i tak to stálo za to.