Leave it all on ASHfield

Novoroční přání

od výkonného výboru klubu
31.12.2013 Klub | autor: Petr Dvorský
Na konci roku se obvykle bilancuje. I my bychom měli zhodnotit sezónu. Výkony pro objektivitu nechť si zhodnotí každý sám.
Pro vedení klubu je důležité, že byla udržena Českomoravská liga a co víc, po letech je tu čerstvá krev, která dobře zapadla do prvního týmu. Těší nás, že se dokáže pořád sejít parta, která si pěkně zahraje i za ´béčko´ v oblastní soutěži. Kadetská kategorie, to je naše veliká slabina, tady se nám již druhým rokem nedaří postavit tým a nebude ani v roce příštím. Žáci svoji soutěž hráli, i když s výpůjčkami z Liberce, ale příští rok bychom si měli vystačit a hru povýšit. Radost nám dělají ti nejmenší, přípravka. Slušný počet adeptů a dobrý pocit z pohledu na některé talenty.
Pokroky udělal náš klub i na poli hracím. Ashfield nadále patří mezi nejkvalitnější hřiště v republice, pro nejmenší se zbudovala pěkná plocha. Přibyly další prvky vylepšující zázemí i obsluhu hřiště.
V právě uplynulém roce jsme sice žádný významný turnaj nepořádali, ale poprvé jsme vyzkoušeli populárního ´Klokánka´ ve vlastní režii a v příštím roce i organizaci.
Mezeru stále máme ve výběru členských příspěvků. I tak se dá říct, že finančně jsme dokázali klub zajistit.

Závěrem nezbývá nežli poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravě svých týmů do soutěží, dobře nás reprezentovali kdekoliv, odehráli poctivě zápasy, účastnili se dobrovolných akcí a brigád, sponzorovali nás nebo jinak pomáhali při organizaci akcí a výjezdů.

Všem členům klubu Blesk a jejich nejbližším přejeme hodně zdaru a osobních úspěchů v nadcházejícím roce a klubu pak, aby se jeho dobrá pozice na baseballové mapě měnila jen k lepšímu.

*kVýkonný výbor BC Blesk Jablonec nad Nisouk*