Leave it all on ASHfield

Tréninky o prázdninách

31.7.2008 Klub | autor: Petr Dvorský
Vzhledem k všeobecné absenci velkého počtu hráčů všech kategorií o prázdninách jsme se rozhodli, že povedeme jeden oficiální trénink týdně. Vždy v úterý v 17 hodin se Ashfield otevře pro každého, kdo má chuť si zatrénovat. Přítomni budou trenéři žáků, k dispozici je materiál, tunely a samozřejmě plocha, která se bude neustále udržovat.

Trenéři budou pracovat s žáky a kadety, budou k dispozici i každému dalšímu. Plocha je samozřejmě otevřena po celý každý den, každá činnost na hřišti je vítaná. Lze si též domluvit individuální tréninky s držiteli klíčů - platí ale obecné zásady, jako koberec při bípíčku, co nejmenší zátěž trávy, uhrabání antuky, uklizení met a zástěn, pořádek v garáži a dugoutech či parkování pálkařské klece mimo trávu.

Pro kategorie žáků a kadetů jsou úterní tréninky povinné v případě přítomnosti ve městě. Výluka nastane pouze v případě, že si hřiště pronajme některý jiný klub, v jednání je soustředění Altronu Krče, polský národní tým přípravu před akademickým mistrovství světa odvolal.