Leave it all on ASHfield

U-23 Baseball World Cup startuje za 2 dny

Marek Chlup reprezentuje Blesk na mistrovství světa do 23 let v mexickém Monterrey. V článku najdete i oficiální video šampionátu.

26.10.2016 Klub | autor: Jonáš Výbora

Koncem minulého týdne odcestovala česká reprezentace do 23 let do mexického Monterrey, kde se ve dnech 28. 10. - 6. 11. koná mistrovství světa. Jablonecký Blesk má v českém výberu svého zástupce, kterým není nikdo jiný než Marek Chlup. Marek je věkem sice stále junior, ale svými výkony přesvedčil hlavního trenéra Pavla Chadima a vybojoval si místo na soupisce pro tento prestižní turnaj.

Českou reprezentaci čeká nelehký úkol, ve “skupině smrti” se postupně utkají s Koreou, Panamou, Jihoafrickou republikou, Mexikem a Venezuelou. Aby Češi postoupili ze základní skupiny, tak potřebují alespoň třikrát vyhrát. Nejtěžším soupeřem je podle papírových předpokladů jednoznačně Korea. Přijatelnějšími soupeři by potom měla být Jihoafrická republika a Panama.

Poslední dny před zahájením šampionátu se výběr Pavla Chadima věnuje aklimatizaci v podobě tréninků a přípravných zápasů. Ostrý start čeká českou reprezentaci v pátek 28. 10. proti týmu Korei. 

FOTOGALERIE

KOMENTÁŘE

Antispamová ochrana, napište výsledek: 1+1 =