Leave it all on ASHfield

V sobotu začíná mistrák ČML

a kdo má právo nastoupit? /aktualizace/
25.4.2008 Klub | autor: Petr Dvorský
Již dlouhé týdny vedení klubu hřímá na nedobrý stav placení příspěvků. Každému je snad jasné, že je nutno uhradit účty za zimní tělocvičnu, rojí se náklady na údržbu hřišť nemluvě o nutné regeneraci ashfieldské trávy, trenéři žebrají o doplnění výstroje. Každým dnem na účet nějaká koruna přiskočí, ale pořád je tam dost bílých okének. Trenéři kategorií jsou o stavu informováni, musí na své ovečky přitlačit.

Tak a teď k tomu, co nás v sobotu čeká. Mistrák Českomoravské ligy proti Lounům. Kdo má právo za klub nastoupit? No přeci ten, kdo si řádně plní své povinnosti a neparazituje na ostatních, na klubu. Povinností v našem občanském sdružení je platit příspěvky. Hrát, potažmo trénovat, tedy může jen ten, kdo složil alespoň adekvátní část, nebo se jinak zasloužil či zasluhuje o chod Blesku, jak říká směrnice klubu.

V sobotu se tedy dle momentálního stavu na AshFieldu může sejít následující parta, vzato od juniorů:
Dvorský, Ruml, Probst, Svačina, Pokorný, Koťátko, Kůs, Roubíček, Slanař, Kubina, Chlup, Šafařík P., Šafařík F. a Véle.

Šanci dostane i ten, kdo přinese na zápas hotovost či do té doby zaplatí nebo složí obnos na účet klubu, 1761776/0300 (ČSOB). Konto bude co chvíli kontrolováno a výčet jmen doplňován.

za výkonný výbor BC Blesk
Jiří Roubíček
předseda klubu