Leave it all on ASHfield

30. turnaj "Jabloneckého klokánka" je za námi

Klokánek je zralým, ale svižným 30cátníkem :-)

24.10.2017 Slowpitch | autor: Aleš Procházka

1 den slušného podzimního počasí, 9 týmů, 21 utkání, 4 až 5 hodin hraní pro každý tým, retro koutek s fotkami a videi s pohledem do minulosti turnaje, jabloneckých klokanů a Blesku, spousta pohody a veselí, a určitě i proklínání následující 2-3 dny, jak bolí celé tělo :-)


Tak se dá krátce shrnout sobota 21.října 2017 na jabloneckém Ashfieldu, kde proběhnul v náhradním termínu 30. ročník slowpitchového turnaje "O jabloneckého klokánka".


Není třeba se dlouho rozepisovat jak turnaj probíhal. Za vše mluví fotky :-)


Konečné pořadí turnaje:


1. Ollie
2. Výběr z hroznů
3. 7-11 Pink Stars
4. Mad Max
5. Pizzaři
6. Mamánci
7. JK - Jablonečtí klokani
8. RK Dragons
9. Fanclub


Ještě jednou chci jménem OV turnaje poděkovat vám všem zúčastněným za skvělou hru, Lubošovi Hojnému, že založil tradici turnaje, bufetu, Sárovi Pesničákovi za ceny pro týmy a každého účastníka.

Na závěr něco málo k zamyšlení. Při společenské části turnaje "pod pergolou" zazněly názory, že tato jednodenní forma turnaje se osvědčila. Budeme s touto variantou v budoucnosti pracovat, i když bude nutno zastropovat počet zúčastněných týmů na cca 10-12.

Dále tam padl návrh na posunutí termínu víc do měsíců, kdy je tepleji. V tuto chvíli se jeví jako možný termín předposlední víkend v srpnu - 25. 8. 2018.

Sportu zdar, slowpitchi zvlášť a v roce 2018 při 31. ročníku na viděnou :-)

Petr Roubíček

přejít na fotogalerii

FOTOGALERIE