Leave it all on ASHfield

Ohlédnutí za 31. ročníkem turnaje ve slowpitchi "O Jabloneckého Klokánka"

3 hřiště na sluncem zalitém Ashfieldu po většinu obou dnů turnaje ...

17.10.2018 Slowpitch | autor: Aleš Procházka

Ale nechme turnaj zhodnotit samotnými účastníky. Zde jsou postřehy několika týmů:

Letošní Klokánek byl obzvlášť propečený a chutný!   
Jednak super počasí, ale hlavně ta skvělá atmosféra na všech hřištích. Celé dvoudenní klání se odehrávalo v neskutečně přátelsko-sportovním duchu. Častokrát jsem zaznamenal i pochvaly v rámci hry mezi soupeři, což u jiných turnajů není zcela obvyklé.
Za nás Pizzaře – Šunkovou hrozbu, se musíme přiznat, ještě před samotným turnajem jsme se domluvili, že necháme mnoho soupeřů záměrně nad námi vyhrát. Přišlo nám nefér vůči ostatním převážně profi týmům, být hned po pár letech existence Šunkové hrozby na prvních místech :)   Avšak tiše a nenápadně se budeme malými krůčky dostávat až na stupně vítězů (a již v roce 2019 nejspíš už necháme všechny za sebou )   :)))))

Děkujeme moc pořadatelům, bufeťákům a soupeřům za skvělý víkend!!!

A nezapomeňte ... JE ZLÁ, JE KRUTÁ, JE ZÁKEŘNÁ - JE TO HROZBA ŠUNKOVÁ!!!!

S úctou ke sportu velitel zásahu Pizzařů,  Pizzař

 
Ahoj Petře a organizační výbore,
letošní ročník byl opět perfektní po všech stránkách, příprava, organizace, předvedená hra, super objednané počasí, bufet,...
Z pohledu našeho týmu byla sobota skvělá, krásně jsme si to užili a všechny zápasy vyhráli. Večer následovala kvalitní párty a pak klasická neděle, kdy tělo bolí a naše výkony i morálka šly do kopru, takže jsme neurvali ani jednu výhru, ale po loňském titulu nás to nijak netrápí a 4.místo je v takové konkurenci pořád skvělé.
Takže ještě jednou díky a určitě dříve než za rok na Klokánku na viděnou.
Boučis
Ollie

... Počasí vyšlo, hra byla skvělá, kolektiv z Jablonce dobře to dělá.

Turnaj byl paradní, sranda jak prase, pokud nás pozvete, přijedem zase ...

Hrozný Hrozny

Na 31. ročník jsme se těšili už od 30. ročníku, kde jsme skončili 6. tento rok 9. a tím se potvrdilo naše týmové číslo 69:-) Navíc jsme obdrželi zvláštní cenu od Restaurant 69 je pardón 59 a to za "nejvíc sexy tým." Celý víkend byl naprosto úžasný a náš tým si ho moc užil. Už se těšíme na 32. ročnik. Děkujeme organizátorům i všem soupeřům.
Mamánci

Zvládli jsme to, hráli jsme, pálili, bodovali, autovali, zranili se, opili se, hlavně jsme byli na hřišti a dokonce v plné sestavě - poprvé! První nebo poslední, nic jiného nebereme! Klokánek je prostě boží taky proto, že jsme to nemuseli moc rozbalit, abychom nikoho neztrapnili. Udrželi jsme si svou kvalitu a úroveň a zaslouženě se po tomto mlb hadr víkendu těšíme na další ročník!!!!! Hrooooom Bleeeesk!!!
FanClub

Za MadMax super víkend. Všem se nám to moc líbilo. Organizace turnaje perfektní, počasí ještě lepší a hlavně jsme přežili bez větší újmy na zdraví. Výsledkově jsme chtěli dopadnout lépe, i když jsme hráli hlavně pro radost, ale doufám, že nám to starý MadMax odpustí :-), holt jsme na víc neměli. Jsme chudý tým a nemůžeme si dovolit zaplatit kvalitnější hráče, musíme si je tedy sami vychovat, což je běh na delší trať.  A tak mě napadá, jestli by nestálo za úvahu vzkřísit něco ve stylu slowpitchových pátků, věřím, že nadšenců by se  našlo určitě dost.
Ještě jednou Všem díky a už se těšíme na příští rok.

Vypadá to, že se Klokánek opět povedl :-))))))

 

Tak ještě zbývá doplnit celkové pořadí turnaje:

1. Rychnovský Kalich
2. Hrozný hrozny
3. Eleven Pink Star
4. Ollie
5. Snowbees
6. MadMax
7. Pšonci
8. Pizzaři Šunková hrozba
9. Mamánci
10. RK Dragons
11. Jablonečtí klokani
12. Démony Orioles
13. FanClub

Tímto oficiálně vyhlašuji, že 31. ročník je over a můžeme se těšit na ročník 32., na který připravujeme nějaké novinky jako např. joker inning :-)

Za organizační výbor
Petr Roubíček
 

Všechny fotky již tradičně na BLESKOVÉM RAJČETI
 
text: Petr Roubíček a týmy Klokánka
foto: Aleš Procházka
 

FOTOGALERIE