Leave it all on ASHfield

Oblastní přebor v TeeBallu

hrací den v Lounech
28.4.2008 U7 - U13 | autor: Petr Dvorský
Blesk Jablonec – Louny Loonies 4:0 na zápasy. To je skóre vzájemných zápasů ze soboty o tomto víkendu. Ke dvěma domácím vítězstvím „áčka“ mužů přidali další dvě na hřišti v Lounech i malí T-ballisté do 10ti let.

Hra obou utkání měla spád a za každé 45 minutové utkání se odehrálo vždy 6 směn.

Lounský tým byl hodně tvořen z nováčků a to se projevilo hlavně v útoku, kdy odpaly domácích neměly takovou razanci a délku.

Naproti tomu Blesk měl ve svých řadách několik „ostřílených“ borců doplněný nováčky-sjezdaři (Zdenda Bláha a Tomík Morávek). A vůbec si nevedli špatně. Zdenda Bláha každý start na pálce (celkem jich stihl 10) proměnil v doběh minimálně na 1.metu a Tomáš Morávek měl o jeden doběh na 1.metu méně. Podobný výkon podal i Marek Chlup (9 z 10) a Lukáš Roubíček (10 z 10). Ve druhém zápase se i více chytil Vašek Fišer, kdy i on měl vyšší procento doběhů na 1. Metu (3 z 5).

Tým hrál v pohodě za pěkného slunečného počasí a odvezl si výsledky 26 : 3 a 28 : 2, což dokumentuje převahu malých Blesků.

V obraně obou týmů již takový rozdíl nebyl, kdy oběma týmům zahrálo hlavně vnitřní pole.

Sestava Blesku:
Marek Chlup, Vašek Fišer, Michal Řehoř, Dominik Probst, Lukáš Roubíček, Zdeněk Bláha, Adam Weiss, Tomáš Morávek, Kája Riedl a Zdeněk Machačka.

PR