Leave it all on ASHfield

Americky trener

Po několika složitých jednáních se podařilo konečně sehnat do klubu amerického trenéra s trochu netradičně znějícím americkým jménem.
10.3.2002 Muži "A" | autor: Láďa Chlup
Po několika složitých jednáních se podařilo konečně sehnat do klubu amerického trenéra s trochu netradičně znějícím americkým jménem.

Rampi Gulati je ze San Franciska a loňský rok působil též ve Švýcarsku. V Americe působí v této chvíli jako profesionální pálkařský instruktor na jedné z místních college.

Rampi by měl pomoci především v mužském týmu k jeho velkému snu - postupu do extraligy ( nejvyšší baseballové soutěže ), ale prostor samozřejmě dostane i v ostatních kategoriích, které si treninky přizpůsobí tak, aby Rampi trénoval každý den někoho.

Samozřejmě, že každá sranda něco stojí, a tak bychom se rádi obrátili na všechny možné i nemožné s žádostí o výpomoc, která nemusí být nutně jenom finanční. Rampi musí něco jíst a někde bydlet, takže jestli máte nějaký nápad, popř. máte dceru na vdávání ...

Za jakoukoli pomoc bychom byli velice vděčni a jsme připraveni ji jakkoli kompenzovat - billboardy u hřiště naproti Diskontu Plus, reklamní cedule na hřišti, články v tisku, šoty v televizi atd..

Zároveň bych chtěl upozornit na možnost využití Rampiho volného času během dopoledne, který je ochoten věnovat na oltář jazykovědy. Případní zájemci na doučování či konverzace v angličtině nás prosím kontaktujte.