Leave it all on ASHfield

Arrows nad naše síly

Zdecimovaná sestava neměla proti několika extraligovým hráčům šanci
5.6.2007 Muži "A" | autor: Láďa Chlup
Extraligové áčko v sobotu nehrálo proti Drakům kvůli počasí, a tak se trenérovi domácích hodil nedělní dvojzápas proti Blesku jako příležitost nenechat nikoho rezavět. Na kopci v prvním utkání nastoupili Votava a Řeháček, ale abych nás pořád nebránil, proti těmto nadhazovačům jsme několikrát bodovali. Nebýt výpadku v sedmé směně. kdy nám soupeř utekl na rozdíl sedmi bodů, utkání by bylo vyrovnané.
Do druhého utkání už domácí nastoupili v béčkové sestavě a kdo čekal, že Blesk tak bude mít větší naději, byl na omylu. Jasně se ukázalo, že jet někam 350 km v deseti hráčích hrát double je totální nesmysl. Pár drobných šrámů z prvního duelu a po hřišti se ploužil stín týmu, který byl po mnoho let postrachem všech soupeřů ČML. Domácím tak nečinilo žádně problémy si pohodlně dokráčet pro vítězství 9:1.
Na závěr: Není hrdinství se ukázat v den utkání na Ash Fieldu v 15 - 16 lidech, a pak se na všechny svoje spoluhráče vykašlat při jediném dlouhém jarním výjezdu. To se dělá v teplákové lize a svrhává nás to na její úroveň.