Leave it all on ASHfield

Baseball začíná o víkendu

I když se hraje od jara, ty pravé zápasy přicházejí až teď.
12.9.2010 Muži "A" | autor: Láďa Chlup
Po dlouhém letním čekání, po dvaadvaceti utkáních základní části a dramatické koncovce v jejím závěru čeká na baseballisty Blesku vrchol sezony v podobě semifinále play-off.

Blesk po dlouhé době předvádí hru hodnou špičky, kterou potvrzoval po celou sezonu, od senzačního vítězství na Eltodo cupu až po dramatické vítězství v posledním doublu proti největšímu rivalovi z Blanska. Všechny tyhle výsledky zaručily jabloneckým volno v prvním kole a výhodu domácího prostředí pro semifinále, případně i baráž.

Nejprve ale musí přijít první krok, a tím bude série s Hlubokou, tedy týmem, který je zodpovědný hned za dvě z pouhých pěti proher Blesku v základní části. Na druhé straně se začíná na Ash Fieldu, odkud si nikdo letos vítězství neodvezl, takže se čeká bitva play-off se vším všudy. Blesk v případě postupu zvedne nad hlavu pohár pro vítěze Českomoravské ligy, protože finále se nehraje (vítězem se stává finalista s nejlepším umístěním po základní části). Navíc by v baráži opět začínal doma.

Hluboká přešla v prvním kole přes Šumperk 3-1 na zápasy, opírat se bude o výkony veteránů, tým je stejně jako jablonecký tvořen z velké většiny z hráčů, kteří spolu zažili již hodně.

To vše je určitě tou nejlepší pozvánkou na víkendové zápasy, na Ash Fieldu se hraje v sobotu i v neděli, obě utkání začínají ve 13 hodin. Přijďte se podívat na dobrý baseball!!!