Leave it all on ASHfield

Blesk na JBC Winter Classic

Čtveřice A-týmu se v neděli 8. 1. 2017 zúčasntnila nultého ročníku hokejového turnaje JBC Winter Classic. Jak se zástupcům Blesku dařilo?

12.1.2017 Muži "A" | autor: Jonáš Výbora

Že jsou baseballisté všestrannými sportovci dokázalo kvarteto ve složení Roubíček-Chlup-Machačka-Výbora. V konkurenci hokejistů sice baseballisté nepostoupili ze základní skupiny, ale i tak zanechali na turnaji dobrý dojem.

JBC Winter Classic byl nultým ročníkem hokejového turnaje, který se po vzoru NHL koná pod širým nebem. Původní záměr organizátorů sehnat pár hráčů pro přátelské utkání se rychle změnil v plnohodnotný turnaj. "Během tří hodin se přihlásilo 16 týmů a registrace musela být ukončena" uvádí pořadatel akce Jakub Mulač. Turnaj se těšil velkému zájmu diváků, i přes mrazivé počasí jich byly přítomny desítky.

Tým baseballistů prohrál v základní skupině nejprve 0:4 a následně 1:5. V posledním zápase se ale Blesku podařilo zvítězit a potvrdilo se, že i baseballisté umějí hrát hokej. Turnaje se zúčastnil i Matyáš Fous hrající za jiný tým, který dokázal v celém turnaji zvítězit.

Doufejme, že příští rok bude přát počasí a akci se podaří zopakovat.

FOTOGALERIE

KOMENTÁŘE

Antispamová ochrana, napište výsledek: 1+1 =