Leave it all on ASHfield

Blesk se rozloučil s uplynulou sezónou

Oproti předchozím letem ukončili baseballisté Blesku letošní sezónu nezvykle pozdě. Kdo vyhrál ocenění a jaké jsou plány do příštího roku?

28.11.2016 Muži "A" | autor: Jonáš Výbora

V pátek 25. 11. se jablonecký A-tým po roce opět sešel na chatě Ahoj, aby udělal definitivní tečku za uplynulou sezónou. Večer byl ve znamení předávání individuálních ocenění, hodnocení letošní sezóny a plánování té budoucí. V sobotu se potom ke zbytku hráčů připojili i fanoušci a zůstali až do nedělního rána. 

Individuální ocenění za rok 2016 získali:

NEJLEPŠÍ NADHAZOVAČ - Jiří Bouček

NEJLEPŠÍ PÁLKAŘ - Radek Šulc

NEJLEPŠÍ POLAŘ - Marek Chlup

NEJUŽITEČNĚJŠÍ HRÁČ - Radek Šulc

FANTASY LEAGUE WINNER - Jonáš Výbora

Příští sezóna bude sezónou velkých změn. S baseballovou kariérou se definitivně rozloučil Aleš Koťátko, další dva hráči budou fungovat pouze na bázi občasné výpomoci. Otazník dále visí nad Radkem Šulcem, Honzou Výborou a Markem Chlupem, kteří budou v příštím roce primárně nastupovat za extraligové Eagles Praha. Na druhou stranu se do týmu vrací Filip Šafařík, který z kvůli operaci lokte zmeškal dvě sezóny. Ve hře je také Petr Kavan z Mladých Buků, který měl už v minulosti hostování do Blesku. I když ještě není známá finální soupiska pro rok 2017 jasná, tak můžeme očekávat, že jablonecký kádr čeká velké omlazení.

V současné době je zimní příprava v plném proudu. Kromě individuálních tréninků v posilovně trénuje “Áčko” dvakrát týdně v tělocvičně ZŠ Mozartova. Tréninky budou až do konce roku zaměřeny na rozvoj atletických dovedností a zvýšení výbušné síly. Od ledna se tým začně věnovat baseballovým aktivitám. O průběhu zimní přípravy Vás budeme informovat, těšit se můžete na fotky a videa z tréninků.

FOTOGALERIE

KOMENTÁŘE

Antispamová ochrana, napište výsledek: 1+1 =