Leave it all on ASHfield

Chlup: "Těšíme se na nejlepší diváky v republice!"

Přinášíme Vám krátký rozhovor s hlavním trenérem jabloneckého A-týmu.

17.3.2016 Muži "A" | autor: Jonáš Výbora

Ahoj Láďo, nová sezóna se kvapem blíží, jak jsi byl jako trenér spokojený s loňskými výkony a konečným umístěním?

Na loňskou sezónu je potřeba pohlížet jako na dvě etapy - úžasná základní část, kde si troufám tvrdit nebylo lepšího celku a výkony byly optimální. A potom play-off, které nám nevyšlo podle představ, a forma nebyla ideální, což vyústilo v rychlou prohru v semifinále.

Jak probíhá zimní příprava?

Zimní příprava probíhá standardně kvalitně, především mladí hráči ukazují chuť poprat se o místo v základu. Do týmu se vrátily i některé staronové tváře.

Plánuje Blesk nějaké posily?

Posily by se hodily asi především na postu nadhazovače, ale chceme si jako vždy vystačit sami. Už jsem zmínil staronové tváře, po dlouhé pauze se vrací Jan Kapička a Tomáš Zikmunda, kteří se určitě budou hodit.

Co říkáš na změny v hracím systému?

Změny v systému jsou dělány na základě změn v extralize, pro top týmy v naší lize to znamená kvalitní zápasy v létě, včetně extraligových soupeřů. Díky rozšíření extraligy v roce 2017 to znamená i zajímavou výzvu.

Na co se v sezóně jako tým těšíte a jako má Blesk letos ambice?

Těšíme se na krásné zápasy na Ash Fieldu před nejlepšími diváky v zemi, pro které stojí zato trávit čas na hřišti i pro dospělé chlapy. Snad baráž a snad boj o titul 1. ligy na podzim.

 

Díky za rozhovor a hodně štěstí v nadcházející sezóně.

FOTOGALERIE

KOMENTÁŘE

Antispamová ochrana, napište výsledek: 1+1 =