Leave it all on ASHfield

Mečbol Blansko

Po nevydařeném víkendu má úterní soupeř jeden zápas náskok.
4.7.2010 Muži "A" | autor: Láďa Chlup
V sobotu v Šumperku vyšlo soupeři vše a Blesku nic. V úmorném vedru nejprve na kopci za šumperské exceloval Martin Pros, který z 21 autů zařídil 14 sám svými tvrdými a umístěnými nadhozy. K tomu přidáme 7 chyb v obraně a dojdeme k výsledku 2:16.

Do druhého utkání šel Jablonec stále s odhodláním získat alespoň jedno vítězství, ale to prostě nebylo přáno. Obrana opět hrála podprůměrně a pálka pokračovala v matném výkonu, a tak jediným zlepšením byla skutečnost, že tentokrát Blesk přinutil soupeře strávit s ním na hřišti plných devět směn.

Náš soupeř v boji o titul ČML Blansko zaváhalo doma jednou s o život bojujícím Sabatem Praha, a tak před velkým finále má náskok jednoho vítězství, naopak Blesk ještě stále může padnout až na třetí příčku, ale zároveň být tím nejlepším on. Pokud v úterý dvakrát domácí prohrají, musí čekat do soboty na výsledek Tempa s Olomoucí a v případě dvou pražských výher bude třetí. Jedna úterní výhra znamená druhé místo, vítězství v obou zápasech celkový triumf. To vše slibuje napínavou podívanou, na kterou všechny srdečně zveme se slibem, že na domácím hřišti bojuje domácí celek statečně až do posledního autu.