Leave it all on ASHfield

Muži dvakrát zvítězili na Krči

Krč - Pro dvě povinná vítězství si o víkendu jeli muži Blesku na hřiště Sokola Krč Altron B, to druhé se však nerodilo lehce.
6.5.2002 Muži "A" | autor: Láďa Chlup
Krč - Pro dvě povinná vítězství si o víkendu jeli muži Blesku na hřiště Sokola Krč Altron B, to druhé se však nerodilo lehce.

Sobotní utkání jasně ukázalo ambice jabloneckého týmu v letošním roce. Díky dobrému výkonu Martina Křenka na kopci se Blesk mohl soustředit především na pálku a tak dokázal za celý zápas nasbírat 16 odpalů. Domácí se nezmohli na sebemenší odpor a po sedmi směnách bylo utkání pro více než desetibodový rozdíl ukončeno.

Do nedělního utkání nastoupil Sokol Krč Altron B posílen hned o několik členů extraligového áčka a především s Richardem Prokopem na kopci. Blesk se ho ale překvapivě nezalekl a hned v první směně čtyřikrát skoroval, a když ve druhé přidal další dva body, zdálo se, že nedělní duel bude kopírovat ten sobotní. Opak byl pravdou. Soupeř tentokrát překvapivě našel recept na záludné nadhozy Jiřího Boučka a v následujících třech směnách mu nasázel 7 bodů a skore otočil. Ani střídání a nástup Filipa Šafaříka na kopec tlak domácích nezastavi a domácí po sedmi směnách vedli 13:7. Poté se však hráči Blesku, jak už pomalu začíná být dobrým zvykem, zvedli a utkání v osmé směně otočili až na konečných 17:13.

Kouč Rampi Gulati zhodnotil obě utkání jako vydařená, kdy Blesk splnil svůj cíl odvézt si z Prahy dvě vítězství. Pochválil tradičně všechny nadhazovače a na pálce výkony Kapičky, Kubiny a Chlupa.

Příští víkend zajíždí Blesk opět do Prahy, tentokrát ale na SaBaT.