Leave it all on ASHfield

Muži již vedou Českou ligu

Praha - Potřetí v letošním roce vyjeli muži hrát utkání venku a potřetí dokázali otočit vývoj střetnutí.
15.5.2002 Muži "A" | autor: Láďa Chlup
Praha - Potřetí v letošním roce vyjeli muži hrát utkání venku a potřetí dokázali otočit vývoj střetnutí.

V sobotním utkání, které muži ( stejně jako v neděli ) odehráli na hřišti SaBaT Praha, jediného dosud neporaženého celku v lize, opět Blesk ukázal své letošní postupové ambice. Martin Křenek odházel znovu solidní utkání, společně s Kapičkou předvedli první ligové homeruny a tak na vítězství stačilo pouze sedm směn při skore 18:1.

Nedělní utkání jako by byla pro Jablonec nějakým způsobem zakletá. Domácí po sedmi směnách vedli 7:3 a zdálo se, že se týmy o vítězství rozdělí. To by ale nebyl Blesk, který se nejprve v osmé směně dotáhl, a v poslední deváté opět vytvořil velký tlak na pálce a přidal uklidňujících 6 bodů. I v tomto utkání dali jablonečtí dva homeruny, tentokrát znovu Kapička a Kubina, jenž svým dlouhým odpalem soupeře definitivně zlomil.

"Jsem s týmem velice spokojen, v současné době jsem přesvědčen o tom, že Blesk je schopen porazit jakýkoliv tým v kterékoliv lize, a tím myslím i extraligu", řekl po utkáních Rampi Gulati, trenér Jablonce."Skvěle zaházeli nadhazovači Křenek, Bouček a Kubina, líbily se mi homeruny Kapičky, Křenka a Kubiny a myslím, že náš výkon je nejlepší pozvánkou na první letošní zapasy doma, které odehrajeme proti dalšímu postupovému kandidátovi SK Orlice Choceň tento víkend."