Leave it all on ASHfield

Na úvod dvě vysoké výhry ve Spáleném Poříčí

Jablonečtí baseballisté vyrazili do Spáleného Poříčí obhájit loňské rekordní skóre.

 

16.4.2018 Muži "A" | autor: Jonáš Výbora

Jablonec přes zimu doplnil své řady o několik nových hráčů z Liberce a Prahy a hned po první „pomalejší“ směně ukázal, že pálkařsky bude opět patřit mezi vrchol ligy. Na kopci s Petrem Kavanem bylo utkání brzy rozhodnuto. Zápas byl ukončen po páté směně rozdílem 25:2.

Druhý zápas probíhal velice podobně. Z kopce házel "staronový" Tomáš Zikmunda, který se po krušném začátku vrátil zpět na koně. "Je toho hodně co si v zimě nevyzkoušíte. Běžci, stres, všechno jde proti vám", komentoval svůj výkon po zápase Tomáš. "Vím jaké mám nedostatky a musím na nich zamakat." Po obdržených 10 a 14 bodech ve třetí a čtvrté směně bylo vítězství pro Sharks mimo dosah. V páté směně byl zápas ukončen opět rozdílem, tentokrát 34:2.

V obou zápasech byli Jablonečtí baseballisté již tradičně velice silní na pálce. Tento trend podpořili i noví hráči, mladý František Musil z Liberce a Jakub Uhnavý z Krče, kteří oba ukázali, že do Blesku jasně patří.

Pro bližší informace ze zápasu koukněte na náš Facebook, kde naleznete rozhovor s novým přírůstkem do kádru Jablonce, Jakubem Uhnavým. 

Příští týden hraje Blesk v Bučovicích a za dva týdny se můžete těšit na první domácí zápas proti Klasiku Frýdek-Místek. Zápasy se odehrají netradičně v sobotu, tak dejte pozor, ať nepřijdete o slavnostní zahájení sezóny, součástí kterého bude slavnostní nadhoz, živě zpívaná státní hymna a mnoho dalších překvapení.

Text: Karel Riedl

FOTOGALERIE

KOMENTÁŘE

Antispamová ochrana, napište výsledek: 1+1 =