Leave it all on ASHfield

Napůl úspěšný výjezd do Brna

Jablonečtí baseballisté zaváhali proti nováčkovi ligy a vrací se domů pouze s jedním vítězstvím.

 

14.5.2018 Muži "A" | autor: Jonáš Výbora

V sobotu 12. 5. vyrazil Blesk do Brna, kde se utkal s novým přírůstkem do první ligy, týmem Hroch z. s.

Začátek prvního zápasu vypadal pro Jablonec slibně, ale brněnský Petr Novotný předvedl na kopci kvalitní výkon a Blesku se dlouho nedařilo obranu Hrochů prolomit. S Lukášem Roubíčkem na kopci hráli jablonečtí vyrovnaný zápas, ale kvůli chybám v obraně se Hroch dostal do vedení. Blesk už se bohužel do zápasu nedokázal vrátit, což vedlo ke konečnému výsledku 10:6 ve prospěch brněnského týmu.

Druhý zápas začal pro jablonecké baseballisty ještě lépe než ten první, když se po dvou home runech v první směně ujali vedení 7:0. Zbytek zápasu pokračoval obdobně a i přes velké množství chyb v defenzívě Blesk kontroloval své vedení. Zápas byl nakonec předčasně ukončený pro rozdíl po sedmé směně  za stavu 17:7 pro Blesk.

“Jeli jsme si pro dvě výhry, tak jsem z výsledku trochu zklamaný. Jestli chceme hrát v nadstavbě s extraligovými týmy vyrovnané zápasy, tak ještě musíme na hodně věcech zapracovat”, komentoval po zápasech výkon jabloneckého týmu kapitán Jonáš Výbora.

Již v neděli 20. 5. se můžete těšit na další domácí utkání, tentokrát proti týmu Orli Choceň. Dorazte na Ash Field podpořit domácí celek a užít si odpoledne plné baseballu. První zápas začíná ve 13:00.

Text: Karel Riedl

 

FOTOGALERIE

KOMENTÁŘE

Antispamová ochrana, napište výsledek: 1+1 =