Leave it all on ASHfield

Povinné vítězství nad Třebíčí

Samotný nadpis článku shrnuje vše podstatné, Blesk splnil, ale nenadchnul.
25.5.2008 Muži "A" | autor: Láďa Chlup
V sobotu přicestoval do Jablonce soupeř ze dna tabulky východní divize, vhodný pro pošramocené seběvědomí po tramvajové sérii. Pokud na to stačil jen fakt vítězství, pak vše splněno, samotný výkon ale má nadále daleko k pohodě.

Na kopci začal Filip Šafařík a nutno podotknout, že pokračoval ve výkonu, po kterém byl nucen opustit kopec v zápasu s Patrioty. Přesto si připsal vítězství, devět met zdarma v pěti směnách je ale alarmující počet.

Blesk udeřil první, hned v dohrávce doběhli jak David Zikmunda, tak Michal Kubina. Třebíč ale ve dvou následujících dějstvích otočila čtyřmi body. Teprve páta a šestá směna znamenaly probuzení útoku domácích, celkově sedm bodů se nakonec projevilo jako rozhodující náskok. Střídající Michal Kubina sice povolil bod v sedmé a dva body v deváté směně, ale i tak si s přehledem připsal první letošní save (udržené vítězství).

Příští víkend přijedou na Ash Field další dva moravské celky, v sobotu od 16 h Skokani Olomouc, v neděli od 10 h Šumperk Cannibals. Dvě vítězství by Blesk přiblížila k play off.