Leave it all on ASHfield

Silent Afternoon

V posledním zápase základní části se Blesk na domácí půdě postaví týmu Wolfs Domažlice. Tento dvojzápas bude na rozdíl od ostatních okořeněný speciální akcí.

9.6.2016 Muži "A" | autor: Aleš Procházka

Po premiéře v loňském roce jsme se letos rozhodli zopakovat akci SILENT AFTERNOON. Ta spočívá v tom, že fanoušci přijdou v legračních maskách a kostýmech a společně budou mlčky vyčkávat než Blesk získá první doběh. V ten moment propukne fanouškovská exploze a soupeř pozná, jak vypadá jablonecké peklo. Maskám se meze nekladou a platí pravidlo čím bláznivější, tím lepší.

Jak to na takovém utkání vypadá se můžete podívat na videu v přiloženém odkazu - fanoušci Taylor University v basketbalovém utkání čekají až na desátý bod svého týmu.

https://www.youtube.com/watch?v=L7rTdXJi5x0

Nenechte si ujít tento nevšední zážitek, vezměte masky a dorazte v neděli na Ash Field. První zápas začíná jako vždy ve 13.00, nicméně tentokrát by bylo vhodné přijít včas ať nepropásnete první doběh. Pomozte nám sdílením a pozváním svých přátel rozšířit tuto událost mezi co nejvíce lidí a vytvořit tak nezapomenutelnou atmosféru.
 

Zdroj: Facebook Blesk Jablonec

FOTOGALERIE

KOMENTÁŘE

Antispamová ochrana, napište výsledek: 1+1 =