Leave it all on ASHfield

Trenéři "Úček" si zahráli proti Polsku za A-tým

Mužský tým i dětské kategorie si užili úterní odpoledne. Podruhé v této sezóně totiž na jablonecký Ash Field zavítali Demony z Miejske Górky.

29.6.2017 Muži "A" | autor: Aleš Procházka

V úterý 27.6.2017 se konalo další ze série přátelských utkání s polskými Demony. Protože mužstvo týmu "A" bylo oslabeno nedostatkem hráčů, byli narychlo nominováni záložníci a to z řad trenérů našich nejmladších kategorií. Pro některé z nich to byl vůbec první společný zápas s hráči I. ligy.

Zřejmě pod tíhou odpovědnosti a pod velkým tlakem nebyly jejich výkony vůbec špatné a každý z nich měl hned několik poctivých odpalů a zároveň i několik doběhů. Svým výkonem tak přispěli ke konečnému výsledku 18:0 pro Blesk Jablonec.

Dalším, kdo si zaslouží pochvalu je nováček klubu a zároveň i nejmladší hrající borec David Polák, který si zahrál s týmem mužů již ve svých 14ti letech.

AshField se nám pomalu rozrůstá, takže se na nově vybudovaném antukovém hřišti mohl zároveň uspořádat i přátelský turnaj dětí v kategoriích U9-U12 se stejným týmem, polskými Demony.

Bylo jasně vidět, že si i naši malí borci výborně zahráli a celkem za úterní odpoledne stačili odehrát 11 směn. I zde vítěztví bylo na straně Blesků.

Je opravdu skvělé, že se nám opět daří rozvíjet spolupráci a není žádný problém si přátelsky zahrát jak se sousedním Libercem, tak s 250 km vzdáleným polským týmem. Vše je jen o lidech, kteří chtějí ... :)

Velké poděkování patří ženskému týmu "Miss Catering", který opět perfektně zvládnul odehrát I.ligu nejen párků v rohlíku!

text: Aleš Procházka

foto: kdo zrovna měl čas :)

FOTOGALERIE

KOMENTÁŘE

Antispamová ochrana, napište výsledek: 1+1 =