Leave it all on ASHfield

V neděli končí šňůra domácích zápasů

V neděli 21. 8. přivítá Blesk na Ash Fieldu tým Klasik Frýdek-Místek a dvěma zápasy tak uzavře 6-ti týdenní šňůru domácích zápasů.

18.8.2016 Muži "A" | autor: Jonáš Výbora

V neděli 21. 8. čeká jablonecké hráče předposlední hrací víkend baráže o Extraligu, ve kterém změří síly s týmem Klasik Frýdek-Místek. Tomu se sice v dosavadním průběhu baráže příliš nedaří, na druhou stranu dokázal v posledních dvou zápasech potrápit favorizovanou Třebíč a jednou zvítězit.

V rámci barážových bojů se bude jednat o poslední vystoupení Blesku před domácím publikem. Příští víkend se jablonečtí vydají do moravské metropole, kde uzavřou boje o Extraligu dvěma zápasy s Hrochy Brno. Poté bude následovat minimálně třítýdenní pauza, po které se naplno rozeběhne play-off o titul vítěze první ligy. Je jasné, že se Blesk na Ash Fieldu nepředstaví dříve než za měsíc, a tak mají fanoušci na dlouhou dobu poslední možnost vidět domácí hráče v akci.

Přijďte si užít odpoledne plné baseballu a podpořit jablonecký tým v důležitých utkáních. Zápasy začínají ve 13:00 a 16:00. Všichni jste srdečně zváni.

FOTOGALERIE