Leave it all on ASHfield

Víkendový double se Sabatem opět 1:1

Už by to chtělo zase nějakou serii vyhrát
25.6.2007 Muži "A" | autor: Láďa Chlup
V neděli zajížděli muži na Krč hrát double proti Sabatu Praha, zrovna v době, kdy se v areálu odehrávaly finálové boje softbalového Světového poháru a kdy kolem hřiště proudily davy diváků.

Oba týmy se snažily hrát kvalitní baseball, což se minimálně v prvním utkání dařilo, vývoj byl dramatický a o vedení přišel Blesk až v dohrávce osmé směny. Hned na začátku deváté ale dokázal odpovědět nejlepším možným způsobem, dvěma ulejvkami doběhal Tonda Kůs pro bod, který obrana už nepustila - 7:6.

Druhé utkání už tak povedené nebylo, Sabat brzy odskočil, Ale Jablonec se vzdát nechtěl a bojoval, několikrát ale nedokázal využít šance v podobě plných met, buď nekvalitními odpaly ( krátké lufty do vnitřního ) nebo velice pohyblivou strike zonou, kdy jsme na plné mety byli dvakrát strike out ( nemáchlý ) na míč do země - 5:7.

Teď nás čeká pauza, vyplněná Mistrovstvím Evropy kadetů v Jablonci, treninková příprava začne první úterý v srpnu, poslední prázdninový víkend nás čeká serie roku proti libereckým Patriotům.