Leave it all on ASHfield

Druhý zápas mužů B.

14.5.2010 Muži "B" | autor: Martin Svačina
Tentokráte jsme vyjeli za soupeřem ze Svobody na hřiště v Mladých Bukách u parovodu. Minulý zápas s Roudnicí už v naší paměti dávno nebyl a tak jsme začali zápas s chutí. Probíhalo to celkem rozumně, sice jsme v jednu chvíli dost prohrávali ale podařilo se nám dotáhnout a bavilo nás to. Pořád mám potíže na zápas venku dát dohromady 9 lidí, ale nakonec se to podařilo a nikdo nelituje že se rozhodl jet.
Stabilní základ týmu, Standové Hlubuček a Brožek, Svačinové Jakub a Martin, Pavel Dvorský a nováček Jerry Jaros, doplnili Matěj Slanař, Láďa Kobr a nalezený syn Sára Pesničák. Roli přispívatele na benzín a zapisovatele zastal Marek Zavadil.
Stále řešíme hlavní osu nadhazovač – kečr a do každého zápasu jdeme s velkou nejistotou ale tentokrát to bylo slušné. Na kopci začal Matěj Slanař a doházel Pavel Dvorský. Role kečra se ujal Jakub Svačina a předvedl také slušný výkon.
Zápas skončil trochu házenkářským výsledkem 20 : 16 pro Svobodu, ale v naší pralesní lize je to víceméně běžné. Trochu více chyb a tak se hraje tak na 4 auty :-).
Příští zápas hrajeme v neděli 16.5. od 11:00 doma s Libercem.

Svaca85