Leave it all on ASHfield

Děti z U7 zářily v Praze

Tak jsme jim to všem nandali, radovali se kluci po skončení turnaje U7 v Praze - Čakovicích ...

16.2.2016 U7 - U13 | autor: Aleš Procházka

... a také hned se o nás psalo na hlavní straně České Baseballové Asociace:

Osm týmů dorazilo do pražské městské části, kde doposud o baseballu jen slyšeli. Pravní ročník Čakovice Ball 2016 začal v sobotu v devět hodin ráno zápasy pražským týmů, ačkoliv díky své poloze to měli hráči Roudnice do Čakovic blíže než například hráči Tempa Titans či Eagles.

Ale je to již taková nepsaná tradice, že halový turnaj v Praze otevírají pražské týmy a i proto Eages Praha a Kotlářka Praha byli nalosováni do skupiny A, respektive skupiny Blue a Tempo Titans se SaBaTem Praha do skupiny Red. K Eagles a Kotlářce byli do modré skupiny ještě přilosování Blesk Jablonec a Baseball Plzeň. Do červné skupiny k pražským týmům byly nalosování ještě druhý zástupce Severu Praotci Roudnice a druhý zástupce Západu Wolfs Domažlice.

Ve skupině Blue se nejvíce vedlo zástupci Severu Blesku Jablonec, který zvítězil ve všech zápasech a postoupil z prvního místa do odpoledního semifinále. Do semifinále doprovodili Jablonec pražští Eagles. Kotlářka skončila třetí a Baseball Plzeň čtvrtá.

Skupina Red měla hlavního favorita v pražském týmu Tempo Titans. Titáni potvrdili své kvality a také zvítězili ve své skupině se třemi výhrami. Druhhý postupujícím byl druhý zástupce Severu Praotci Roudnice, kteří měli na svém kontě vítězství, remízu a prohru. Třetí skončil SaBaT Praha a poslední s jednou remízou skončili Wolfs Domažlice.

Odpoledne se začalo zápasy ve skupině o 5. až 8. místo. V zápase hřišti I potvrdili svoji roli mírného favorita Kotlářka Praha, když porazila Wolfs Domažlice a zajistila si účast v zápase o páté místo. Druhým účastníkem zápasu o páté místo se stali hráči Baseballu Plzeň, když v těsném a napínavém zápase porazili hráče SaBaTu.

V semifinálovém zápase týmů ze severu potvrdili Blesci své kvality a jako první si vybojovali účast ve finále, neboť v souběžně hraném pražském semifinále se muselo prodlužovat. Nakonec se z postupu do finále radovali hráči Eagles Praha. Tempo Titans čekal opětovný souboj s Praotci Roudnice.

Zápas o sedmé místo mezi SaBaTem a Wolfs přinesl napínavý souboj až do konce utkání, nakonec se z vítězství a sedmého místa radovali Wolfs, kteří oplatili SaBaTu porážku ze základní skupiny. Zápas o páté místo byl jasnější, Kotlářka přepálila Plzeň 9:3 a páté místo tak zůstalo v Praze. Zápas o bronz měl dalšího pražského zástupce Tempo Titans. Tento velice mladý tým unaven po celodenním boji nestačil na fyzicky vyspělejší hráče z Roudnice prohrál 14:1 a na turnaji skončil na čtvrtém místě. Bronz vybojovali nováčci z Roudnice. Finálový zápas byl opakováním zápasu v modré skupině mezi pražskými Eagles a jabloneckými Blesky. Bohužel ani v tomto zápase nenašli Eagles recept na skvěle hrající Jablonec a po prohře 14:3 končí na turnaji druzí. Turnaj zaslouženě vyhrávají hráči Blesku Jablonec.

zdroj: ČBA

Co dodat? Kdo jsme? Bleeeesk! Odkud jsme? Z Jablonceeeeee! ... Co dáme soupeři??? ....

 

A ještě pěkné shrnutí od maminek Fanynek:

První letošní zápas U7 tentokrát v Čakovicích

Na zápas jsme dorazili včas a pred prvním zápasem s Plzní jsme se stihli i trochu protáhnout. A to se nám vyplatilo. Porazili jsme Plzeň 9:3.

Následoval zápas s Kotlářkou, které dali naši kluci pěkně do těla a zvítězili 11:5.

Před obědem jsme ještě zvládli porazit Eagels 8:0 a dostali se tak do semifinále.

Pizza z Čakovic naše borce trochu uspala, ale jejich touha po vítězství nakonec zvítězila a tým Roudnice poslali domů se skórem 6:3.

Přišlo velké finále s  Eagels. Kluci dali do odpalů vše a výsledkem 14:4 vybojovali krásné první místo.

Závěrem jen jedna věc: Kdo jsme – BLÉSK !!!!!!!!

autor: Jana Štichová

 

Další překvapení čekalo na naše borce při na tréninku zpět v Jablonci - slíbený dort za výhru od další maminky Fanynky Petry Suchardové, po kterém se opravdu je zaprášilo...byl mega výborný!!!!

 

 

 

FOTOGALERIE

KOMENTÁŘE

"Bohužel ani v tomto zápase nenašli Eagles recept na skvěle hrající Jablonec ....."
Jak "bohužel" ?????? :-)
Honza | 17.2.2016
Antispamová ochrana, napište výsledek: 1+1 =