Leave it all on ASHfield

U7 opět 1. místo, tentokrát na turnaji v Rakovníku!

Na sobotu 12.3.2016 jsme přijali pozvání na turnaj U7ček do Rakovníku.

13.3.2016 U7 - U13 | autor: Aleš Procházka

Rakovnické klepíto je celý název T-Ballového turnaje kategorie U7 pořádaný klubem Red Crayfish.

Jak už je asi naším zvykem nebo prostě osudem, dorazili jsme 10 minut před začátkem prvního zápasu. Takže rychlá rozcvička, rozházení a šup na to.

Jako první soupeři byli připraveni borci z Plzně, naše dobrá pálka hned v úvodu udělala i dobré skóre na konci hry a to 5:1.

V podstatě okamžitě následoval další zápas a to s Klackaři Kostel nad Orlicí. Tady náš soupeř nestačil na naše borce, kteří je s adrenalinem z prvního zápasu lehce roznesli na skóre 14:2.

Následovala 2,5 hodinová pauza, tak jsme se vydali prozkoumat město Rakovník a podle rady místních zašli na oběd do restaurace na zdejším hlavním náměstí. Je to vlastě úplně skvělé, kolik zajímavých měst a míst díky baseballu poznáme :)

Tak po pěkně sytém obědu jsme se vrátili zpět do městské haly, kde na nás čekal zápas s pořádajícím týmem Red Crayfish. S plným bříškem svíčkové a smažených řízků, jak známo, není úplně na místě jít do rychlé hry, tak nám borci malinko polevili, jak na pálce tak v poli a dostali jsme nakládačku od červeného týmu 2:5.

Jako poslední se na nás chystalo družstvo pražských Tempo Titans. Našim klukům odlehlo, sebrali se z lehkého smutku z poslední prohry a šli jsme na to. Maximální soustředění v poli, bezchybné příhozy na jedničku nás dostali k dalšímu vítěztví 5:3.

Co je opravdu nutné vyzdvihnout, byli jsme jediný tým, který měl na metě číslo jedna, namísto dopělého kouče, kluky z U10 Jonyho a Pavlíka, kteří se zde pravidelně střídali. Tito dva borci neudělali jedinou chybu v celém dění a přispěli tak i svojí skvělou prací k 1. místu na tomto turnaji. Někteří dospěláci ze začátku nad tímto našim počinem kroutili hlavou, ale když teď viděli, že si můžou velice dobře zahrát - potrénovat na této pozici i starší děti, určitě se zamyslí nad obsazením první mety v příštích utkáních.

 

Co dodat? Kdo jsme? Bleeesk! Odkud jsme? Z Jablonceee! ... a co dáme soupeři? Na pr......l

 

Hráči: Adam, Kryštof, Tomáš, Míša, Tomík, Eda

První meta: Jony Procházka, Pavlík Nermuť

Coatch: Aleš Procházka, Milan Nermuť

 

text: Aleš Procházka

foto: Jana Štichová, Vít Kavka, Aleš Procházka

ke stažení na rajčeti

13.3.2016

 

 Nebojte se přidat nám níže komentář, rádi si počteme :)

FOTOGALERIE

KOMENTÁŘE

krásný den,plno zážitků a krásné podívané.Naši kluci jsou borci i po té svíčkové :-).
Každý zápas stojí za to!!!!!Jablonec je dobrý a já jsem moc ráda,že je mohu vidět a být s nima!!!!Super kluci,jen tak dál :-)
Stáňa | 14.3.2016
Velká gratulace, kluci, jste fakt borci :-) A velký respekt trenérům, děláte to fakt dobře :-) Hrom, blesk, hrom, blesk, hrrr na něéééé :-)
Jirka | 14.3.2016
Týýý brďo - to fakt čumím - gratuluju (a to jako ani nebyl Vašík???!!!). Nás ta extraliga nemine - je zaděláno... Prostě kvalitní tréningy, kvalitní trenéři , nadějní playeři....
Roman | 14.3.2016
Antispamová ochrana, napište výsledek: 1+1 =