Leave it all on ASHfield

U9 Jako aprílové počasí ...

Asi tak by se stručně dal označit výkon našich U9 na jejich prvním velkém turnaji pod širým nebem, kterého se zúčastnili 25.4.2015 na hřišti Tempo Titans v Praze.

27.5.2015 U7 - U13 | autor: Aleš Procházka
Po první studené spršce, kdy jsme zjistili, že nefigurujeme mezi účastníky turnaje a nějakým nedopatřením se náš tým Blesk ztratil ze sestavy družstev, došlo k nápravě a mohlo se začít bojovat.
Všichni jsme strávili na baseballovém hřišti krásný jarní den, který však, jak už to tak v dubnu bývá, několikrát narušila dešťová přeháňka, jež nás všechny na malou chvíli zahnala pod střechu. Vzápětí se však vyjasnilo a všichni borci mohli pokračovat v klání s dalšími týmy.
A stejně tak rychle, jako se měnilo počasí, střídaly se po celý den i výkony malých baseballistů Blesku. Jako první proti nám nastoupil tým Piranhas Beroun, se kterým si však naši hráči hladce poradili. Bohužel je ale skóre 11:4 zřejmě přivedlo do příliš velké euforie. Z té je však rychle vyvedl další soupeř a to domácí Tempo Titans, který větší koncentrací a lepšími zásahy vybojoval s převahou výsledek 7:2.
Po přestávce, kterou většina dětí i rodičů strávila ochutnáváním dobrot z místního bufetu, lenošením v trávě a možná i posilňováním se něčím dobrým ( pochopitelně pouze dospělí ), se opět začalo hrát. Posledním naším soupeřem byl tým Eagles Praha. Naše výkonnost se opět pozvedla a hráči sehráli strhující bitvu o třetí místo. Stres umocňovaly výkřiky a povzbuzování dětí maminkami – fanynkami, které infarktové situace prožívaly více, než samotní hráči. Nakonec však nejtěsnějším výsledkem 16:15 vyhráli borci Eagles.
S odstupem času můžeme tento turnaj prohlásit za velmi úspěšný a naše borce v čele s trenérem nezbývá než pochválit.
 
Autor:  Martina Procházková ( cestujsdetmi.cz )
Foto:  Aleš Procházka

FOTOGALERIE