Leave it all on ASHfield

Zimní příprava našich "Úček" v plném proudu

Jestli si někdo myslí, že zimní příprava je lehoučké poskakování v tělocvičně, je na omylu...

23.1.2017 U7 - U13 | autor: Aleš Procházka

To, že je zimní příprava pro chlapy z Áčka parádní makačka, nyní platí i pro naše kategorie dětí z U7-U12.

Poctivě se připravujeme na herní sezónu a to hned 3x týdně. Pondělí je přiděleno fyzické výdrži na kurzech speciálních pásů H.E.A.T, úterý věnujeme házení, chytání...prostě drillu, který k baseballu neodmyslitelně patří a následuje pálkovací čtvrtek.

Horkou novinkou, která frčí od tohoto víkendu, jsou běžky v našich nádherných Jizerských horách. Když se i počasí vyvede, je to jedna velká paráda.

Na prvním běžkařském tréninku se sešlo teméř 30 borců a borkyň včetně trenérů i podporujících rodičů. Pro velký úspěch by běžkování mohlo být zařazeno do pravidelné zimní přípravy :)
  

Video: Roman Šubrt

 

FOTOGALERIE

KOMENTÁŘE

Sluncem zalité hory plné sněhu, ostře řezané stopy, aprés-ski - to byl nedělní dobrovolný trénink, kdy jsme pálky a rukavice vyměnili za běžky, pojatý jako výlet z Jizerek dolů do Jablonce.
U10-11 vyrazily z Bedřichova přes Královku, Hrabětice, Maxov, Jindřichov do Jablonce a mladší U8-9 od kapličky na Hraběticích přes Maxov, Jindřichov taky do Jablonce.
Všichni se jízdou na běžkách dobře bavili a podali hezký výkon.
Nakonec v cíli na Rybářské baště se nás odpoledne na aprés-ski sešlo 30, kde zvláště rodiče podaly taky kvalitní výkon :-)
Dokud počasí bude přát, tak tento doplněk přípravy ještě zopakujeme v nějaké modifikované podobě, např. s nástupem rovnou v Jablonci za sádkama. Včas budete informováni.
Petr Roubíček | 24.1.2017
Super Borci. Sláva Vám. vidím to úplně jasně - Krakonoš a lyžnící.
Petra K. | 25.1.2017
Antispamová ochrana, napište výsledek: 1+1 =