Leave it all on ASHfield

Finále oblasti U8 se hrálo v Jablonci

Finální turnaj oblasti U8 se zahrál na jabloneckém AshFieldu.

13.6.2017 U7 - U13 | autor: Aleš Procházka

V neděli 11.6.2017 hostil domácí Blesk Jablonec týmy Baryba Velký Osek, Rytíři Trutnov, Meteors Žamberk a Orli Choceň. Sehrál se zde, na AshFieldu, závěrečný turnaj celé oblasti v kategorii U8, kde zároveň vyšel vítěz regionu severo-východ.

O nádherná utkání se zde postarala šikovná děcka ze všech týmů, která prožívala napínavou hru za doprovodu bouřlivé podpory diváků až do samého konce.

Díky nově vybudovanému hřišti se zde mohlo hrát na dvou sportovištích zároveň, takže se časy mezi jednotlivými zápasy zkrátily na minimum a děcka nemusela dlouho čekat, než se uvolní hrací plocha.

Po ukončení všech jednotlivých zápasů se nejprve vyhodnotily výsledky posledního kola, kde v Jablonci zvítězili Rytiři Trunov, na druhém místě domácí Blesk Jablonec, třetí skončili Orli Choceň, čtvrté místo si vybojoval tým Meteors Žamberk a na pátém místě Baryba Velký Osek.

Následovalo vyhlášení celkového umístění v regionu severo-východ, kde se o první pozici dělily týmy domácího Blesku Jablonec s Rytíři Trutnov, ale po vyhodnocení vzájemných utkání obou týmů vyšel vítěz regionu Rytíři Trutnov.

Vedoucí oblasti Petr Zeman se ujal závěrečného ceremoniálu, kde proběhlo předání diplomů i medailí vše zúčastněným.

1. Rytíři Trutnov

2. Blesk Jablonec

3. Orli Choceň

4. Meteors Žamberk

5. Baryba Velký Osek

 

Velké poděkování patří všem, kdo se postaral o zázemí, hřiště, občerstvení, trenérům a v neposlední řadě skvělým fanouškům!

A my z Blesku se těšíme na další pořádání takových parádních akcí, kde opět a rádi podpoříme rozvoj dětských sportovních aktivit!

text: Aleš Procházka

foto: Vlastik Urban, všechny fotky na rajčeti

FOTOGALERIE

KOMENTÁŘE

Antispamová ochrana, napište výsledek: 1+1 =