Leave it all on ASHfield

Naši nejmladší v Praze - Interliga U7

První letošní Interliga kategorie U7 proběhla v Praze na Tempu Titans ...

16.5.2017 U7 - U13 | autor: Aleš Procházka

Je skvělé vidět naše nejmladší a zároveň nejmenší baseballisty v akci. Kromě malých sportovců si celé utkání užívali trenéři, rozhodčí i zástupci z řad rodičů.

Je až neskutečné, s jakou snahou a soustředěností dokáží děti celé utkání užít. Za naše borce nastoupili již ostřílení hráči, ale i zcela noví a poprvé nasazení ve skutečném souboji s jinými týmy.

V naší sestavě za nováčky bojovali Mája Suchardová a Dominik Šída. Tito dva borci předvedli, že se ničeho nebojí a jdou do hry naplno. Dalšími zástupci v řadě Blesků byli Neli Nermuťová, Patrik Urban, Adam Líbal a Kryštof Ibl.

I když se nám nepovedlo žádný ze čtyř zápasů dotáhnout do vítězného konce, povedly se nám dvě remízy a dvě prohry. Celkově jsme tak dosáhli krásného čtvrtého místa.

Podle atmosféry, která panovala na obou hříštích se dalo lehce odhadnout, že herní nálada byla ve skvělém duchu i u ostatních týmů.

Děkujeme pořadatelům za krásný sportovní den a my se těšíme jako pořádatelé dalšího turnaje interligy u nás na AshFieldu již v sobotu  3.6.2017. 

Trenéři: Aleš Procházka, Milča Nermuť, coach-player I. meta Jonáš Procházka

text: Aleš Procházka, foto: Vlastik Urban a Michal Šída

všechny fotky budou na rajčeti 

FOTOGALERIE

KOMENTÁŘE

Antispamová ochrana, napište výsledek: 1+1 =