Leave it all on ASHfield

U10 - SuperCup - ze stříbra bude zlato!

Naše U10 bojovali na SuperCupu v Chocni.

18.5.2017 U7 - U13 | autor: Aleš Procházka

Zlato zatím v podobě účasti na finálovém Zlatém turnaji letošního ročníku SuperCupu 2.-4.6. v Praze na Tempu, kterou si vybojovali druhým místem na stříbrném SuperCupu hraném v Chocni 13.-14.5. Celý turnaj byl velice kvalitně připraven místním oddílem Orli Choceň, a i počasí bylo vcelku vlídné ke všem zúčastněným 5ti týmům z oblasti Severovýchod.

Tým složený v základu z 5ti U10 a doplněný 5ti borci U8-9 sehráli celkem 6 utkání, 5 vítězně a pouze s jednou prohrou v základní skupině s Rytíři Trutnov. Tu jsme ale "oplatili" ve skupině o 1.-3. místo. Pouze lepší skóre Rytířů z těchto dvou vzájemných utkání (12:4, 0:3) určilo, že vítězi turnajové části se stali plejeři z Trutnova.
Zde najdete pořadí:
https://supercup.baseball.cz/cz/supercup/silver/turnaj-209/standing/

Do celkového pořadí se započítávají i výsledky dovednostních soutěží Masters. A tam blesci zazářili. Vždyť ze 4 dovedností jsme vyhráli TŘI !!! A tak z toho bylo celkové první místo v Masters. Výsledky najdete zde:
https://supercup.baseball.cz/cz/supercup/silver/turnaj-209/masters/

O postup na Zlatý Supercup (https://supercup.baseball.cz/cz/supercup/) se zasloužili tito blesci: Míša Halama, Honza Novák, Pavel Nermuť, Honza Pesničák, Tomáš Hujer, Kryštof Kavka, Tomáš Procházka, Adam Hostelard, Míša Štich a Matyáš Motl.

Na kopci" si svoje odházel coach Sára Pesničák.

text:  Petr Roubíček  coach U10

foto: Vincent 

+ dalších milion fotek na rajčeti  :)

FOTOGALERIE

KOMENTÁŘE

Antispamová ochrana, napište výsledek: 1+1 =