Leave it all on ASHfield

U11 - 2 hrací dny, 2 soupeři ...

... ve dvou městech, 4 zápasy, 4 vítězství, celkové skóre 41 : 10

5.5.2017 U7 - U13 | autor: Aleš Procházka

I takto by se dalo zkráceně popsat účinkování našich U11 o prodloženém víkendu na přelomu dubna a května.
Ale pojďme trochu do detailů a to hezky popořadě.

Sobota 29.4.
Jedeme do města perníku a ploché dráhy, do Pardubic na double proti místním Waynes s lehkým pocitem nervozity po měsíční herní pauze způsobené přesuny původně rozepsaných zápasů na pozdější termíny v květnu a červnu (jen pro zajímavost, pokud postoupíme ze stříbrného Superpoháru do zlatého a kvalifikujeme se na ČBP, tak  ročník 2007 má před sebou 15-16 hracích dnů během techto dvou měsíců :-)  ). V prvním zápase jsme nastoupili s Jonášem Procházkou na kopci  a v poli C-Pavel Nermuť, 1B-Honza Novák, 2B-Honza Pesničák, 3B-Basty Koukal, SS (shortstop)-Vítek Beneš, LF-Kuba Sucharda, CF-Míša Halama, RF-Tomáš Hujer. První směna byla poznamenána nervozitou výše uvedenou a soupeř se ujal vedení 4:2. Od druhé směny jsme začali trpělivě pracovat na pálce a mezi metami a po parádní obraně v poli a doházení zápasu Honzou Novákem jsme dovolili Waynes už pouze jeden doběh během čtyř směn. Kdežto my jsme se podívali na domácí metu 12x. Konečné skóre 1.zápasu 14:5 pro Blesky :-)

Do druhého zápasu jsme si udrželi dobrý standard ze zápasu prvního a po první směně jsme vedli 4:1. Zato druhou směnu si nedáme za rámeček - 3 pálkaři, 3 K´ (strikeouty). Tady nás podržel Honza Novák na kopci, kdy při jeho "one man show" v této směně nedovolil "perníkářům" se podívat na 1B. Všichni tři pálkaři po jeho nadhozech pálili přímo na něj a on je chladnokrevně vychytal a příhozy na 1B vyautoval. Ve třetí směně jsme přidali pouze bod, kdežto soupeř dva. Ve čtvrté oba týmy vyšly naprázdno a my jsme v páté přidali ještě dva doběhy a soupeř žádný. Zápas s přehledem doházel Honza Pesničák. Konečný výsledek 2.zápasu 7:3 pro jablonecké U11.
Do tohoto zápasu jsme nastoupili v této sestavě: P-Honza Novák, C-Kuba Sucharda, 1B-Jonáš Procházka, 2B-Pavel Nermuť, 3B-Pepa Khail, SS-Basty Koukal, LF-Róza Karlová, CF-Jáchym Kořínek, RF-Kája Mikulová.

Pondělí 1.5.
Svátek práce jsme oslavili baseballovým dvojutkáním v Trutnově proti místním Rytířům. První zápas byl do 4.směny velice vyrovnaný, kdy se na skóre 1:1 podíleli nadhazovači  a kvalitní obrana obou týmů. Bylo jasný, kdo udělá ve směně více jak jeden bod, tak získá morální převahu nad soupeřem. Nám se to podařilo hned ve 4.směně. Doběhli jsme 2x a Rytíři ani jednou. Ještě v šesté směně jsme přidali další 2 doběhy a soupeř ani jeden. Konečné skóre 5:1 pro Blesk.
Do pole jsme vyběhli v této úvodní sestavě: P-Jonáš Procházka, C-Pavel Nermuť, 1B-Honza Novák, 2B-Honza Pesničák, 3B-Vítek Beneš, SS-Basty Koukal, LF-Kuba Sucharda, CF-Míša Halama, RF-Pepa Khail.

Druhé utkání jsme odehráli v klidu a bez nervozity. Od záčátku do konce jsme ho měli pevně pod kontrolou. Tomu odpovídá i konečné skóre 15:1.
Celý zápas kvalitně odházel Honza Novák, odkečroval Kuba Sucharda, na 1B příhozy vychytal Basty Koukal a závěr Jonáš Procházka, na 2B Pavel Nermuť střídaný Honzou Pesničákem, na 3B Vítek Beneš se střídajícím Pepou Khailem. Shorta začal Jonáš Procházka a dokončil Vítek Beneš, vlevo v zadním poli Jáchym Kořínek, uprostřed Míša Halama a střídající Dan Šída. Vpravo vzadu Matyáš Kohoutek.

Head-coach: Petr Roubíček
Base-coach 1B: Sára Pesničák
Base-coach 3B: Petra Karlová

 

text: Petr Roubíček

foto: Aleš Procházka

všechny fotky na rajčeti

FOTOGALERIE

KOMENTÁŘE

Antispamová ochrana, napište výsledek: 1+1 =