Leave it all on ASHfield

U11 Blesku si dvakrát poradili s Pardubicemi

V sobotu 1. 4. 2017 se konal první zápas nové hrací sezóny kategorie U11.

2.4.2017 U7 - U13 | autor: Aleš Procházka

Úžasným, téměř letním počasím začal první jarní dvojzápas našich U11tek s týmem Waynes Pardubice. Všichni trenéři i rodiče byli od začátku napnutí, jak se ukáže tvrdá zimní příprava našich mladých borců.

Na to, že se holky a kluci z Blesku vrhli do zápasu na venkovním hřišti rovnou z tělocvičny, poradili si se soupeřem parádně a téměř bez větších problémů.

V prvním zápase dokonce nepustili ani jediného pálkaře z Pardubic na první metu a skóre se rychle vyhouplo až na konečných 15:0.

V druhém utkání, které následovalo hned po menší pauze, již byla vidět lehčí únava a nesoustředěnost v našich řadách. Soupeř nasadil mnohem tvrdší nadhoz, ale i tak si všichni dobře zahráli a zápas nakonec skončil výsledkem 6:4 pro domácí Blesk.

Oba týmy si zaslouží velkou pochvalu, všechna děcka hrála výborně!  My se již nyní těšíme na odvetu v Pardubicích.

Pevně věříme, že i do dalších zápasů nastoupí všicni borci v dobré náladě, plni energie a udrží si tak důležitého týmového ducha.    

Sestava:  Ben Plešák;  Honza NovákHonza PesničákJáchym Kořínek; Jonáš ProcházkaKuba Sucharda; Míša Halama; Pavel NermuťBasty KoukalTomáš Hujer; Róza Karlová; Kája Mikulová;  Matyáš KohoutekDan Šída;

Trenéři: Petr Roubíček, Petra Karlová, Sára Pesničák

Zápis: Jirka Sucharda

Text a foto:  Aleš Procházka

+ dalších milion fotek na rajčeti

 

FOTOGALERIE

KOMENTÁŘE

Antispamová ochrana, napište výsledek: 1+1 =