Leave it all on ASHfield

Back to School 2019

Jako každý rok se i letos zúčastníme ještě prázdninového turnaje Back2school v Praze.

31.8.2019 U7 - U15 | autor: Aleš Procházka

Čekají nás 3 dny plné hraní a to v opravdu letních teplotách okolo 30ti stupňů. Turnaj v rámci kategorie U13 se odehraje v areálu SaBaT Praha.

Pátek 30/8

Máme za sebou první den, kdy jsme se utkali s dvěma pražskými soupeři.

Jako první nás čekali Eagles Praha, až do poloviny zápasu jsme drželi stav nerozhodně 4:4. Následně se celkově lepší hra přiklonila na stranu Eagles a zaslouženě tak vyhráli 19:4.

 

Odpoledne jsme nastoupili proti domácímu týmu SaBaT Praha. Začátek utkání se zdál hodně vyrovnaný, ale následovalo zlepšení z naší strany- jak pálka, tak práce na metách. Když jsme ukončili hru s výhrou 10:2, teploměr na hřišti ukazoval 37 stupňů.  

 

Sobota 31/8

Opět nás čekají dva zápasy s opravdu dobrými týmy, dnes to bude Tempo Titans a odpoledne Nuclears Třebíč.

První zápas se odehrál v neskutečně bojovém duchu. Teploty nás ani dnes opravdu nešetřily, ale kluci drží!  Až do poslední chvíle se oba týmy nelítostně dotahovaly, boj pokračoval až do šesté směny, zde se skóre zastavilo na 10:10. Po skončení hracího času se rozhodlo dohrát v tiebreaku (extra směna), kde se bohužel štěstí přidalo na stranu soupeře a zápas tak skončil 11:12 porážkou Blesku.

Nicméně 2,5 hodiny nervy deroucí utkání!

 
Další souboj nás čekal s týmem Nuclears Třebíč. Zde se naplno projevila únava z předchozího, dvě a půl hodiny trvajícího utkání a následoval i celkový konec koncentrace našich borců. Hra byla ukončena rozdílem ve čtvrté směně 0:15.

 

Neděle 1.9.2019

Poslední hrací den. Na hřišti jsme se sešli s týmem Hrochů Brno B a boj o sedmé místo z celkových dvanácti týmů začal. V první polovině zápasu se naše převaha zdála být jistá, skóre dosahovalo 7:2, ale v druhé části nás Hroši potrápili, když stáhli skóre na 7:5. Naštěstí nás nezradila pálka a po pár podařených hitech jsme ukončili hru výsledkem 9:7 a tím se završil i celý turnaj.

 

Na závěr musíme poděkovat organizátorům za opět skvěle vydařený turnaj, který i jistě oddálil našim borcům myšlenky na začínající školní rok :)  Těšíme se na další!!!


text, foto: ap

všechny fotky na bleskovém rajčeti

 


 

 

FOTOGALERIE