Leave it all on ASHfield

Blesci bojovali o Superpohár

jako již každý rok se naši zúčastnili kvalifikace...

17.5.2019 U7 - U15 | autor: Aleš Procházka

BLESCI bojovali o SUPERPOHÁR

jako již každý rok se naši zúčastnili kvalifikace na největší evropský turnaj U10 tzv. SUPERCUP ( https://supercup.baseball.cz/cz/ ) .

Z důvodů podpory města Trutnov se konal tzv.Stříbrný Superpohár opět zde. O postup se rozhodovalo mezi Rytíři Trutnov, Patriots Liberec, Orli Choceň a námi. Kostelečtí se na poslední chvíli odhlásili a tím pádem nás čekali 3 po sobě jdoucí hodinové zápasy...

Jako první nás čekali Orli, kteří tentokrát nezopakovali skvělé začátky na které jsou nám dobře známé a i díky chybám jejich vnitřních polařů jsme od první směny navyšovali skór ke konečnému 17 : 3 pro nás.

V druhém zápase proti Patriots jsme po vynikající hře v útoku splnili úlohu favorita a dovršili výhru 23:2.

O první místo jsme si tedy, jako již tradičně, zahráli proti Rytířům. Od počátku se nám nedařila ,na rozdíl od soupeře, pálka a po několika chybách našich opor, Rytíři svoji bezchybnou hrou zaslouženě vyhráli 14 : 5.

Nedílnou součástí jsou také soutěže tzv. MASTERS. Zde se hodnotí souhra vnitřního pole, hod do dálky, odpal ze stativu a běh po metách.

I přesto, že minulý rok jsme MASTERS vyhráli - letos se nedařilo - souhra nám dělá problémy, odpal tentokrát nevyšel a v běhu se “povedlo“ nešlápnout metu. Náplastí nám je celkové vítězství v hodu do dálky Váši Nováka – blahopřejeme k 43,2 metrům.

V MASTER jsme tím pádem skončili jako třetí a jelikož i tento výsledek je započítáván, rozhodovali o postupu mezi námi a Orli získané body (Rytíři měli postup zajištěn výhrou v obojím) a čekalo nás trošku nervózní vyhlášení .

V části baseballové: 1.Rytíří,2.Blesk,3.Orli a 4.Patriots

MASTERS: 1.Rytíři,2.Orli.3.Blesk a 4.Patriots

CELKOVĚ: postupují Rytíři a BLESK - jede Blesk jede do Prahy !!!

Výsledky jednotlivců zde MASTERS zde: ( https://supercup.baseball.cz/cz/supercup/silver/turnaj-231/masters/ )

Váša a Adam byli dále oceněni krásnými cenami jako nejlepší pálkaři a turnaje ve hře - blahopřeje.

O postup se zasloužili : Váša Novák, Adam Hostelard , Krýša Ibl, Ondřej Iwaniuk, Bart Bernt, Martin Slabý, Matěj Košťál, Kryštof Konrád ,Neli Nermuťová a Bára Dvořáčková

Skvěle naházel : Petr Dvorský

Díky rodičům za transportní a jiné úsluhy - NA VIDĚNOU v Praze

Milča

FOTOGALERIE