Leave it all on ASHfield

MČR U9 Hluboká nad Vltavou

Naše U9 se zúčastnili poprvé závěrečného třídenního turnaje v coachpitch  Mistrovství ČR ...

5.10.2018 U7 - U13 | autor: Aleš Procházka

MČR U9 Hluboká nad Vltavou

Naše U9 se zúčastnili poprvé závěrečného třídenního turnaje v coachpitch  Mistrovství ČR v Hluboké n.Vltavou. Do  bojů o titul se kvalifikovalo  16 týmů z celé ČR . Do soutěže, která byla rozdělena na jarní část(konala se v jednotlivých  oblastech)  a na podzimní  (čtyři kvalifikační turnaje) se přihlásilo celkem 50týmů. Takže již  postup mezi 16 nejlepších byl považován za úspěch.

Ve skupině na nás čekali Eagles Praha.Oilers Hodonín a  Hroši “B“Brno .  V prvním pátečním  zápase, než jsme se stačili vzpamatovat po náročné cestě, jsme od výborně pálkujících Olejářů utrpěli porážku 2 : 9 . V následujícím utkání s Hrochy jsme již ukázali ,že hrát umíme ,přesto jsme opět prohráli  5 : 7. Jako poslední ze skupiny na nás  vlétli Eagles a hladce vyhráli 13:2 .

Touto prohrou jsme se dostali do skupiny o boj o 13.místo a čekaly nás tři utkání s Kotlářkou Praha,Miners Kladno a Sokolem Hluboká.  Jako první jsme se utkali se Sokolem a ke smůle domácích jsme zde předvedli nejlepší  pálkařský výkon a konečně vyhráli  14 : 1 . S Kotlářkou po krásném vyrovnaném boji jsme však prohráli  v dohrávce o bod 2 :  3 a v posledním  proti Miners i přes počáteční vedení  také 3 : 6 a skončili tak na 15. místě.  

I když předposlední nezní  nejlépe , 15 z ČR je pěkné .

Rád bych poděkoval soustředěně hrajícím hostujícím Kikimu, Denisovi a Any z Patriots Lbc –byli jste skvělí .

Stejně tak díky Nelince, Adamovi, Vášovi, Matymu, Krýšovi a poprvé hrající Barče – i vy si zasloužíte pochvalu.

Chování všech dětí bylo příkladné, rodičům díky za pomoc při organizaci a samozřejmě i koučové Jirka.Míra a Petr  předvedli parádní výkony na nadhozu a vedení týmu při hře .

Turnaj bych hodnotil velice kladně, počasí bylo nádherné a děti i rodiče si jej užili. Nezbývá než se těšit na příští sezónu, kdy se doufám budeme ucházet o postup na SUPERCUP – největší turnaj kategorii U10 v Evropě.  

  

 Milča   

FOTOGALERIE