Leave it all on ASHfield
">

U10 - BOHNICE do třetice

Na začátek nového roku a sezóny 2019 se U10 zúčastnili turnaje "Joudrs Indoor Cup U10 MIX" v Bohnicích ...

11.1.2019 U7 - U15 | autor: Aleš Procházka

Turnaj se sehrál ve dvou skupinách, které tvořily čtyři pražské týmy, za sever jsme je doplnili 
my a z jižních Čech z Ledenice přijeli Žraloci. Pravidla byla stanovena stejně jako na prosincovém turnaji , tedy 30 minut + dohrávka. Klasický t-ball ze stavivu, max. 5 bodů směna.

V naší skupině nás čekalo první utkání s domácím týmem Joudrs Orange.Na Orange jsme vlítli opravdu jako "Blesk" a díky výborné pálce jsme hned první směnu dohráli do pěti bodů. V poli výborně Adamovi s Vášou sekundoval na dvojce Ondra a catcher v podání Míši. V druhé směně při soupeřově pálce zahráli výborně ostatní na postech 5,7,8,9 - Krýša,Martin, Maty, Bára a na kopci Eda. Skvěle rozehrané utkání s minimem chyb nás nabudilo k vítězství nad Orange 19:7.

Po obědě nás čekal druhý pražský tým - Spektrum. Hra jako přes kopírák : v poli Adam, Ondra, Váša, Eda, Krýša a "silný" catcher Míša. Na "zadních" polaři Maty, Martin, Bára  ukázali soupeři učebnicový doubleplay a soupeři jsme nadělili stejný počet, avšak méně obdrželi. Utkání skončilo vítězstvím Blesku 19:3.

Tím jsme vyhráli svou skupinu a v semifinále nás očekával soupeř z jižních Čech - Žraloci. Než došlo k prvnímu odpalu semifinále, si naše jediné "něžné" zastoupení - Bára, přivodila zranění - roztržení brady. Jestli to byl  ten sice nemilý, ale správný 
impuls, se do toho "obout" netuším, ale i  v této hře společně s benjamínkem Matějem přidali týmu své body. A tak díky dobré hře nováčků a "bardů" jsme dotáhli semifinále k vítězství v poměru 13:7 a čekali na soupeře pro finále.
Sledovali jsme průběh druhého semifinále a vyčkávali našeho příštího soupeře. Byli to Eagles a Joudrs Navy. S oběma jsme měli z prosincového turnaje dobrou bilanci.

V 17:15 jsme šli na finále s Eagles. Zde jsme drželi krok první třetinu zápasu. Málo rozdílné vedení 2:0 soupeř brzy vyrovnal a díky "velkým" pálkařům proháněl naše polaře po celé hale. "Orlové" postupně převzali iniciativu a vrátili nám prosincovou porážku a zaslouženě vyhráli 11:3 . A tak opět jako na posledním Joudrs Indoor Cup jsme si přivezli domů z turnaje krásné druhé místo.

Za rodiče, trenéry (a marody, co nás sledovali přes chytré mobily)  BLAHOPŘEJEME !!!!
Pochvalu všem hráčům za bojovnost, disciplínu, fair play ,bardům za vzor a pomoc nováčkům. Rodičům děkuji za transport, doprovod a příjemnou atmosféru.

I přes psí počasí celou cestu z Jablonce do Prahy jsme dorazili ve složení : Adam, Váša, Eda, Krýša, Maty, Bára, Míša, Martin, Ondra a Matěj.

Dvordy

FOTOGALERIE

KOMENTÁŘE

Antispamová ochrana, napište výsledek: 1+1 =