Leave it all on ASHfield

U10 podruhé v Bohnicích :)

Poslední  turnaj  U10 se konal v nafukovací hale SK Joudrs v Bohnicích dne 1.12.2018.

7.12.2018 U7 - U13 | autor: Aleš Procházka

Zde jsme se zúčastnili my a 4 pražské týmy : Joudrs Navy a Orange, Kotlářka a Eagles - každý s každým dle pravidel T-Ball .

Jako první  nás čekal tým domácích Navy. I přes viditelnou nerozehranost našich  hráčů se nám díky dobré hře na pálce podařilo zvítězit jednoznačně 14 : 8.

V druhém zápase jsme narazili na tým Kotlářky. Souhlasili jsme,že půl zápasu odehrajeme jako coach-ball a půl jako T-ball -pro účely diplomové práce na téma „ T-Ball vers Coach ball“ .  V první nadhazovací fázi,po bezchybném výkonu kouče  Míry  se nám dařilo jak na pálce tak v poli a během 15min odehráli 3 směny a vedli o 2body. V druhé půli se nám dařilo také,zápas krásně plynul , skóre se přelévalo, ale díky několika šťastným zákrokům soupeře a  chyb vnitřního pole jsme nakonec prohráli o jeden bod  5 : 6 .

V třetím zápase s Eagles jsme udělali pár změn v poli a vrhli se na orly . Od počátku jsme zápas kontrolovali a vyhráli zaslouženě 8: 5.   

Poslední zápas jsme odehráli s oranžovým nováčkovským Joudrs a vyhráli rozdílem.

 Konečné pořadí turnaje          1.Kotlářka 2.Blesk 3.Eagles 4.Navy 5.Orange

BLAHOPŘEJEME  !!

Turnaj byl určen především pro začínající a myslím ,že Bára,Honzík,Ondřej a Marťas si ho užili a nadále se budou těšit na další a další .

Pro zkušené harcovníky Adama, Vášu, Krýšu, Neli, Bárta a Ráďu to byla jedna z posledních možností T-ball a náramně toho využili..

Pochvalu zasluhují všichni za disciplinované chování a bojovnost .  Pálkářsky jsme rozhodně nepropadli  a vyzdvihl bych hru vnitřního pole kde vedle tradičně vyborně hrajících  Adama, Váši a Krýši zazářil i Ráďa.

Děkuji  rodičům za příjemnou atmosféru při turnaji a samozřejmě i za transportní služby.Zvláštní dík pak patří Petrovi Dvordysovi  za pokus o zápis .   

 

Milča

FOTO bohužel nemáme ,ale doporučuji shlédnout článek  -    U10 poprvé v Bohnicích :)

http://www.baseball-blesk.cz/Tymy/U7-U10/U10-poprve-v-Bohnicich


FOTOGALERIE

KOMENTÁŘE

Antispamová ochrana, napište výsledek: 1+1 =