Leave it all on ASHfield

U9 Rookieball

Naše U9 se zúčastnily prvního kola turnaje divize SEVEROVÝCHOD ... 

27.4.2019 U7 - U15 | autor: Aleš Procházka

Naše U9 se zúčastnily prvního kola turnaje divize SEVEROVÝCHOD pořádaného softballovou a baseballovou asociací - Rookieball. Společně s námi nastoupily v Liberci 13.4. do mrazivého dne týmy Patriots Liberec,Vlašťovky Sadská,Orli Choceň,Rytíři Trutnov a Klackaři Kostelec n.Orl..


Pro Rookieball je složen tým ze svěřenců Jirky Roubíčka a Filipa Šafaříka tzn. ročníky 2012 až 2010 s možností 2 hráčů ročníku 2009.
V prvním zápase s místními Patriots byla patrná nesehranost Blesků a po nevydařené hře v útoku jsme si připsali celkem jednoznačnou prohru .
Nad Klackaři

po několika změnách v poli jsme naopak hladce vyhráli a chystali se na favorizované Rytíře , kteří svoji roli favorita potvrdili a my opět prohráli .


Jako poslední nás čekali Orli . Zde se naši hráči a hráčky vzchopili a i přes počáteční nepříznivý stav nakonec utkání dovedli k vítěznému konci.


Turnaj jsme tedy skončili s bilancí 2 výher a 2 proher .


Rookieball se nehraje na výsledky v zápasech , ale vyhlašují se ceny pro jednotlivce :
ROOKIE ALL STAR tým - vyhlášen jako první Váša Novák
ROKIE STAR - zde jsme měli dvě hvězdy a to Adama Šafaříka a Míšu Kubinu
Blahopřejeme .


Za BLESK odehráli : Váša Novák,Adam Šafařík,Míša Kubina,Martin Slabý,Ondřej Iwaniuk, Matěj Košťál,Neli Nermuťová,Bára Dvořáčková, Kristýnka Malá ,Samuel Machalický a Lukáš Halík - všichni zaslouží obrovskou pochvalu za soustředěné baseballové výkony i přes absolutně nebaseballové počasí. Skvěle naházel Kubis.


MIlča

 

text: Milča

FOTOGALERIE

KOMENTÁŘE

Antispamová ochrana, napište výsledek: 1+1 =