Leave it all on ASHfield

U9 slaví postup na Mistrovství ČR !

Na 15.9.18 nám bylo přiděleno pořadatelství kvalifikačního turnaje o postup na MČR kategorie U9.

19.9.2018 U7 - U13 | autor: Aleš Procházka

Na 15.9.18 nám bylo přiděleno pořadatelství kvalifikačního turnaje o postup na MČR kategorie U9. Další 3 turnaje se konaly v Blansku, Brně a Praze. Celkem se kvalifikačních turnajů zúčastnilo 34 ! týmů z celé ČR.


Na našich dvou hřištích se utkalo 8 týmů a to : Tempo Titans Praha, Joudrs Praha, Miners Kladno, Rytíři Trutnov, Sabat Praha, Baryba Velký Osek, Red Crayfish Rakovník a náš Blesk.


V naší skupině jsme se utkali s pražskými  Joudrs a Sabat a týmem z Rakovníku. Bleskáči do skupiny vlétli s nasazením a po soustředěných výkonech skupinu hladce vyhráli a postoupili do boje o první místo.


Zde jsme narazili na dosud suverénní Tempo Titans .  Bohužel jsme v tomto zápase  nenavázali na výkony ze skupiny a po naší slabé hře na pálce jsme prohráli hladce 1 : 11. Náš postup na MČR však ohrožen nebyl. Z dalších bojů pak vítězně vyšly týmy Rytířů a Miners .


Všem postupujícím gratulujeme a těšíme se na finále v Hluboké n.Vl. kde se utká 16 nejlepších týmů z celé ČR.
Závěrem bych rád poděkoval zapisovatelům a zapisovatelkám, rozhodčím , trenérům a rodičům za pomoc při organizaci a hladký průběh  turnaje. Zvláštní dík patří Petrovi Dv. a Jirkovi za přípravu hřišť.


Skvělý výkon a o postup na MČR se postarali – Váša, Eda, Bart, Kryštof, Maty, Neli, Míša K, Adam Š. a hostující liberečtí (díky moc) Anežka, Denis a Maky .
Vyzdvihl bych zejména naše benjamínky Adama a Míšu – je dobré vědět , že nám rostou noví bojovníci a to již z řad U6 !.

Coachs: Jirka Roubíček, Petr Dvorský, Michal Kubina, Filip Šafařík, Míra Novák a za liberecké Marek  Mokrý
Zápis: Jirka a Kuba Suchardovi, Iveta Nermuťová, Káča Sixtová a Gábina Nováková   
Rozhodčí: Jarmil Koblich a Vladimír Richter
Nádherné upomínkové dárky zajistila Petra Suchardová –děkujeme Sklářské.

 

Milča

FOTOGALERIE