Leave it all on ASHfield

U9 - turnaj Rookieball

Naši kluci a holky z kategorie U9 se zúčastnili historicky prvního turnaje konaného ...

18.4.2018 U7 - U13 | autor: Aleš Procházka

Naši kluci a holky se zúčastnili historicky prvního turnaje konaného ve společné spolupráci soft a baseballové asociace tzv.  Rookieball U9 . 

 1.kolo se odehrálo v Kostelci n.Orl.  a zúčastnily se týmy : Blesk Jbc ,Baryba Velký Osek, Patriots Liberec,Rytíři Trutnov a domací Klackaři .

Čekaly nás 4zápasy po  40ti minutách a hrál každý s každým . Specifikum tohoto turnaje je ,že se nepočítá skóre ,ale coach vybere 2nejlepší ze soupeřova týmu. Přesto samozřejmě všichni body stejně počítají .      

První dvě hry jsme nastoupili proti Barybě a Patrios. U obou zápasů bylo patrné , že nastupujeme po zimě poprvé a vnitřní pole se nám trošku hledalo. Ve hře v útoku  však všichni zúročili pálkařské tréninky  a vzorným útokem zápasy dotáhli k vítězství. Proti domácím  se hra v obraně výrazně zlepšila  a došli jsme si pro hladkou výhru. Jako poslední nás čekal tradiční soupeř Rytíři Trutnov. Zde po slušném  útoku v začátku si vybralo pole svoji chvilku a nechalo si od soupeře nadělit 5bodů. Nevzdali jsme se a před dohrávkou zápasu se ujali vedeníi  8 : 6 .  Dohrávající Rytíři však využili pár chybiček a srovnali skóre na konečných 8 : 8. Pěkný napínavý zápas, kterým byli všichni hráči společně odměněny potleskem obecenstva .            

Při slavnostním vyhlašování byli jako nejlepší hráči našeho týmu  vybráni  Adam Hostelard a Váša Novák.  Pochvalu však zaslouží  všichni hráči a hráčky za zodpovědný a soustředěný výkon. Vyzdvihl bych výkon nováčků  Vany a Radka.

Jako „skokan turnaje“ za náš tým byl vyhlášen Krýša Ibl.

Skvěle naházel Petr Dvorský.

Hráči: Adam,Bárt,Eda,Krýša I.,Maty,Míša,Neli,Radek,Vany,Váša

Turnaj byl organizačně zvládnut na jedničku, počasí  vyšlo nádherně a myslím ,že jsme si ho všichni užili . Děkuji rodičům za transportní, pečovatelské a stravovací  služby (zejména v oblasti buchetek) .

Jirka,Petr,Milča

Text : Milča

Foto : Klackaři Kostelec n.O.  a  Vincent

FOTOGALERIE

KOMENTÁŘE

Antispamová ochrana, napište výsledek: 1+1 =