Leave it all on ASHfield

Bronz z Trutnova

Naši borci se zúčastnili 8.12.19 halového coachball turnaje v Trutnově. Do krásné haly dorazily dále týmy Patriots Liberec, Vlašťovky Sadská (spolu s Barybou Osek), Waynes Pardubice a domácí Rytíři Trutnov.

10.12.2019 U7 - U15 | autor: Aleš Procházka

Turnaj byl určen pro začínající, ročníky nar.2010 a mladší . Proto byli Blesci složeni z družstev U11 a U9 .

V prvním zápase proti Waynes jsme začali čistou hrou v obraně  a po velmi slabé pálce pardubických ji udrželi ve všech směnách. Naše zkušení hráči na pálce nezaváhali a my hladce vyhráli  5 : 0. Z nováčků poprvé zaskóroval Adam Koukl . 

Jako další nás čekali favorizovaní Rytíři . Nabuzeni výhrou a zodpovědnou hrou v poli, podpořenou vynikající pálkou, kdy se prvních bodů dočkali Honzik Pelc a Matěj Petr, jsme se ocitli  před dohrávkou poslední směny ve vedení o 1bod. V dohrávce však Rytíři zaveleli do boje a po našich fatálních chybách zvítězili trutnovští 8 : 5 - škoda.          

Utkání s Vlašťovkami se od počátku vyvíjelo v náš prospěch a my vyhráli 8 : 5 . V zápasu se prvních 2 bodů dočkal i Otto Slavík .

Následoval poslední souboj dne a to Blesk vers. Patriots  -  derby a boj o druhé místo. Po vyrovnané hře, kdy se chyby i parádní zákroky objevovaly na obou stranách  jsme přeci jen podlehli a prohráli 4 : 5.  

Z turnaje si odvážíme bronz  za zlatými Rytíři a stříbrnými Patrioty  – blahopřejeme.

Za obětavou i  disciplinovanou ! hru jak v obraně tak útoku , jsme určili nejBleska turnaje Míšu Kubinu. Bleskovou  pochvalu mají za hru jak na pálce tak  v poli  Ondřej Iwaniuk za první první metu a  Adam Šafařík  za hru na “kopci“. Otto Slavík je jako jediný z nováčků bez K (strikeout). Poděkování  však patří všem za snahu, zápal a týmové chování - paráda .

Skvěle naházel Kubis .

BLESK reprezentovali :  Adam Šafařík,Míša Kubina,Ondřej Iwaniuk, Matěj Košťál, Samuel  Machalický a své první představení měli Otto Slavík, Matěj Petr, Adam Koukl a Honza Pelc.

Děkujeme pořadatelům za povedený turnaj a samozřejmě rodičům za transportní, pečovatelské,fanouškovské a reportérské služby. 

Milča a Kubis

 

text: Milča

více foto: ZDE

FOTOGALERIE