Leave it all on ASHfield

ČBP open U10

Blesci z řad U10 bojovali v turnaji coachball konaného v Hluboké 20.-22.9.19 za účasti 16 týmů z celé ČR.

1.10.2019 U7 - U15 | autor: Aleš Procházka

V základní skupině nás čekali soupeři z Blanska, Plzně a domácí Hluboké. Proti Olympii se nám nedařilo na pálce a tak díky jediným odpalům Matyho, Ondřeje a Váši stáhli náš jediný bod a my prohráli 1 : 7. Proti Plzni se situace otočila a my hladce vyhráli 11 : 1 .Poslední skupinový zápas proti Hluboké ze nám opět nevydařil a po tragické hře v útoku a laxní hře zadopolařů prohráli 1 : 13. Touto prohrou jsme se dostali do bojů o 9.-12. místo .

Ve skupině o umístění jsme narazili na Skokany Olomouc,Miners Kladno a Arrows Ostrava. Proti olomouckým se konečně začalo dařit našim oporám a po bodech Váši, Edy, Adama a Matyho jsme vyhráli 4 : 2 . V třetím sobotním zápase proti Miners se již projevila nesoustředěnost a jistá únava z dlouhého dne a my prohráli 1 : 9 - – čestný bod zaznamenal Bart .

V neděli jsme pak nastoupili k poslednímu zápasu o 10.místo proti Arrows. Opět se nedařilo na pálce a jediné body po krásných 2metových odpalech zařídili Neli! a Maty . Prohrou 2 : 12 jsme tak obsadili konečné 11.místo s bilancí 3 proher a 2 výher.

Nejlepší výkon po dobu turnaje předvedl Váša . Za zmínku stojí i dobrá hra na pálce Matyho . K vidění byly krásné zákroky vnitřních polařů “flájboje“ Edy a osy Adama s Vaškem . Mile překvapil snahou Ondra na pozici chytače a Bart soustředěnou hrou na “kopci“.

Pochvalu zaslouží naši nadhazující - Míra a Honza Novákovi a Pavel Nermuť.

Obrovský dík samozřejmě patří rodičům za pomoc s organizací a fandění .

Coachs : Míra, Milča, Dvordys

Hráči : Bára Dvořáčková, Nela Nermuťová, Maty Motl, Matěj Košťál, Váša Novák, Eda Žmolík, Kryštof Ibl, Adam Hostelard, Ondřej Iwaniuk a Bart Bernt.

FOTOGALERIE