Leave it all on ASHfield

ČBP U13 Hluboká 2021

Naše U13 nechyběly na prvním mládežnickém turnaji letošní sezony a to českého poháru U13. 

25.6.2021 U7 - U13 | autor: Aleš Procházka

Naše U13 nechyběly na prvním mládežnickém turnaji letošní sezony a to českého poháru U13. Přihlášeno bylo 7 týmu pouze z Čech. Paralelně probíhal turnaj na Moravě, kterého se zúčastnilo týmu 9 .

Čekala nás čtyři utkání (2 ve skupině a 2 o umístění). Ve skupině jsme narazili a to doslova na favority turnaje Eagles (2.místo) a Tempo (3.místo) . Oboje jsme prohráli jasným rozdílem a úkol zněl jasně – ušetřit nadhazovače do bojů v neděli.

Ve skupině o 5.-7. místo nás čekala jako první Kotlářka Praha. Od počátku jsme se ujali vedení ,které jsme udrželi až do vítězného konce . Famózní plný úsměvů výkon zde podal na kopci Kryštof Kavka.

O 5. místo jsme se utkali s Plzní. Trošku narostlejší plzeňští borci nám hned v první směně nadělili 4 body. Soustředěnou hrou , výborným nadhozem Adama Hostelarda a skvělými odpaly Honzy Kožíška jsme však utkání otočili a zvítězili !!!

místo nás tímto nečekaně “poslalo“ do kvalifikace o MČR !!!! . Vítězem turnaje Čechy jsou SaBat Praha , Morava pak Nuclears Třebíč

Nejlepší BLESK turnaje s vynikajícími výkony jak v útoku tak obraně byl Kryštof Kavka (nejvíce SO ze všech nadhazovačů na turnaji a to 12)

Milča  

pár fotek od Vincenta:

 https://photos.app.goo.gl/MR56FU8LynyYhMh28

Výsledky,statistiky:

 https://www.baseball.cz/turnaj-588/cbp-u13-cechy/poradi

 

FOTOGALERIE

KOMENTÁŘE

스트레스를 에볼루션카지노 에서 풀어봐요
에볼루션카지노 | 29.3.2022
Antispamová ochrana, napište výsledek: 1+1 =