Leave it all on ASHfield

Letní Camp U12

Poslední víkend prázdnin jsme se rozhodli uspořádat baseballový camp...

4.9.2020 U7 - U13 | autor: Aleš Procházka

Poslední víkend prázdnin jsme se rozhodli uspořádat baseballový camp pro kategorii U12 ukončený přételským dvojzápasem proti Chocni. Cílem bylo seznámit hráče s odlišnostmi pravidel oproti stávající U11 hře ai U13. Nedílnou součástí bylo i poznání se sebe navzájem. Přeci jen nám na letošní sezonu přibyli 4 nováčci a 4 k nám "spadnou" z řad U13.

Poznávací část proběhla skvěle.Díky bezchybnému zázemí v sokolovně Radčice a přilehlému hřišti - díky starosto sokolský radčický - a vhodně vybrané lokalitě si děti užily i jiné než baseballové aktivity. Od atletiky -díky Romčo a Eriku - po plavání,otužování,skoků do vody přes just dance až po trénink vytrvalosti a psychické odolnosti při pěší cestě z JBC.
Baseballově je nutné zapracovat. První zápas proti Orlům jsme hladce vyhráli 8 : 0 po excelentním výkonu Kryštofa Kavky na kopci i pálce a neméně dobrým doházením Krýši Ibla. Váša pak doplnil oba skvělým výkonem na pozici catchera i v útoku.
V druhém ,kdy jsme zkoušeli více variant v poli, se však jasně ukázala absence tréninků a baseballové přípravy přes prázdniny. Utkání jsme si prohráli po tragickém výkonu na pálce 2:3 .Těmito 2 zápasy byl CAMP ukončen.

Akce je hodnocena pozitivně a co je potěšující podařilo se zapojit do různých aktivit,doprovodu,pomoci organizační atd. většinu rodičů hráčů - díky všem.

Nezbývá než se těšit na jarní camp, zaměřený již na nadcházející ligu U13.

Milča

 

Text: Milča

Foto: galerie

FOTOGALERIE